Декоративна Фасадна Штукатурка

Необхідний міцний і довговічний матеріал для оздоблення фасаду будівлі? Тоді ваш вибір - це декоративна фасадна штукатурка, а також фасадна фарба для зовнішніх робіт.

Оброблений штукатуркою фасад виглядає дуже естетично, проте щоб зберегти зовнішній вигляд, йому потрібен додатковий захист від несприятливих зовнішніх чинників. Для цього використовують фарбу для фасадних робіт, до того ж при фарбуванні штукатурці надають необхідний відтінок.

основні переваги

Перш ніж купити фасадну фарбу і декоративну штукатурку для зовнішніх робіт, необхідно визначити, які будуть умови їх експлуатації. Оскільки ці матеріали використовуються не в приміщенні, а на відкритому просторі, важливо враховувати всі негативні фактори:

 • Опади.
 • Різкі перепади температури.
 • Сонячні промені.
 • Цвіль, грибок.

Беручи до уваги всі ці умови, вибираємо для оздоблювальних робіт фасадну декоративну фарбу і штукатурку. Чому? Все просто. Вони мають ряд якостей, значно відрізняють їх від інших матеріалів:

 1. Стійкість до ультрафіолетового випромінювання, щоб фасад надовго зберіг свій колір.
 2. Чудова адгезивность, тобто хороше зчеплення фарби і штукатурки з поверхнею. Матеріали лягають рівно, без подальшого відшаровування.
 3. Екологічність. Матеріали безпечні для людини і навколишнього середовища, так як не виділяють шкідливих речовин при експлуатації.
 4. Біозащіщенность, тобто хороша опірність до впливу грибка і цвілі.
 5. Стійкість до температурних змін. Чи не втрачають своїх якостей при низьких або високих температурах.
 6. Відмінна паропроникність. Водяна пара не скупчуються в шарах фарби або штукатурки, а виходять в атмосферу і, таким чином, не руйнують структуру матеріалу.
 7. Міцність до механічних впливів. Випадкові удари, дряпання НЕ будуть залишати слідів на поверхні.

Оздоблювальні матеріали X-Deco добре лягають і швидко сохнути. Друга якість дуже важливо при проведенні оздоблювальних робіт в негоду: чим швидше висохнуть штукатурка і фарба, тим швидше вони придбають свої захисні властивості і декоративні якості.

Крім перерахованих вище, фарба для фасадів має такі властивості:

 • Сприйнятливість до пігментація: їй легко надати потрібний колір.
 • Здатність відображати сонячні промені. У цьому випадку виділяють три види:
 1. Глянцеві. Характеризуються чудовим світловідображення (тобто блищать на сонці). Краще за інших зберігають колір під впливом сонячних променів. Підходять для обробки вікон, дверей, декоративних елементів.
 2. Полуглянцевие. У меншій мірі відображають сонячні промені.
 3. Матові. Зовсім блищать. Гарні для фарбування великих площ. Сліди від механічних впливів (наприклад, подряпини) на них не помітні на відміну від двох попередніх видів.
Похожие страницы