Декоративні штукатурки Способи Нанесення

Остання робота

Венеціанська штукатурка Московський академічний театр сатири зв'яжеться з Вами?

переваги

»Усі матеріали тільки італійських і французьких виробників!

»Доступні ціни - знижка до 20%!

»Безкоштовна доставка матеріалів!

»Безкоштовний виїзд технолога по Москві з каталогами та зразками!

»Гарантія на всі роботи від 1 року!

»Досвід роботи більше 15 років!

У компанії «ВЕНЕЦІЯ-ГРУП» ви можете купити різні декоративні покриття кращих європейських брендів, а також замовити обробку штукатуркою. Ми виконуємо найскладніші роботи з нанесення декоративної штукатурки як в приватних будинках і офісах, так і в великих комерційних і некомерційних об'єктах.

Наші майстри є досвідченими фахівцями, які довгі роки відточували свою майстерність і техніку роботи до дрібниць. Результати їхньої праці - це розкішні елементи декору в кращих будинках столиці. Серед наших клієнтів, по достоїнству оцінили роботу майстрів «Венеція Груп», такі об'єкти, як Петровський Подорожній Палац, Слідчий комітет при Прокуратурі РФ, готель "Україна", Рада Федерації Федеральних Зборів РФ, РЖД р Москви, Міністерство економічного розвитку РФ і багато інші.

Компанія «ВЕНЕЦІЯ ГРУП» понад 10 років орієнтується на вищу якість виконуваних робіт з нанесення декоративних штукатурок.

Способи нанесення декоративної штукатурки

Існують різні способи нанесення, якими ми володіємо досконало. Особливою популярністю користуються ефекти старіння стін, додання поверхні глянцевого вигляду, полірування, перламутрові і позолочені переливи.

Способів нанесення стільки, скільки видів штукатурок, і все залежить від обраного вами варіанту. Однозначний тільки один факт, бездоганне виконання і відповідно гарантію на свою роботу може дати тільки справжній Професіонал своєї справи.

Взявшись за виконання робіт особисто, ви ризикуєте отримати небажані тріщини. Пов'язано це з незнанням специфіки розчинів, які потрібно готувати, або через товстого ...

Похожие страницы