Декоративна Штукатурка Технологія Нанесення

Зовсім недавно декоративна штукатурка вважалася рідкісним і навіть екзотичним оздоблювальним матеріалом. А зараз це один з найпопулярніших матеріалів для обробки. Оздоблення стін декоративною штукатуркою відкриває набагато більше можливостей для реалізації своїх ідей, ніж стандартні види оздоблення стін, такі як обклеювання їх шпалерами або проста забарвлення.

В даний час існують наступні види декоративної штукатурки:

Штукатурні склади, на поверхню яких малюнок наноситься відображенням. До таких штукатурок відносяться «рідкі шпалери». Така штукатурка хороша тим, що її можна наносити кілька разів.
Склади, які містять мінеральний наповнювач. Малюнок в цьому випадку з'являється внаслідок пересування мінеральних гранул.
Ще один вид - штукатурки, які наносяться на стіну напиленням або ж шпателем, не припускаючи подальшого вирівнювання.
Декоративна штукатурка, технологія нанесення якої розглядається нижче, за своєю вартістю не перевищує вартість якісних шпалер.

Способи нанесення декоративної штукатурки

Безсумнівно, купивши все необхідне для виконання будівельних робіт, а також інструмент для декоративної штукатурки, ви запитаєте, а як наносити декоративну штукатурку. Найпростіший спосіб - з використанням віника і палички. Для цього достатньо вмочити віник до складу і ударяти їм про паличку на відстані 10-15см від стіни. Щоб отримати поздовжньо-штриховий малюнок, необхідно нанести розчин на стіну кельмою, розтерти. Як тільки штукатурка підсохне, затерти її дерев'яною напівтерткою. Нанесення декоративної штукатурки дерев'яної або пенопластовой теркою, то можна отримати структуру у вигляді горизонтальних, вертикальних або кругових борозенок.

Декоративні штукатурки і фарби

Штукатурка декоративна «короїд». Така обробка стін проводиться із застосуванням спеціальних матеріалів, які використовуються поряд з гранулами натуральної мінеральної крихти. Штукатурка такого типу створює чіткий малюнок з ефектом короеда. Використовується «короїд» для декоративного покриття фасадних і внутрішніх робіт.
Боларс декоративна штукатурка. Штукатурка фасадна декоративна виготовляється на основі акрилу, силікону і мармурової крихти. Боларс дозволяє створювати інтер'єри на свій смак, при бажанні можна додати покриттю будь-який ефект.
Датська декоративна штукатурка - новомодний оздоблювальний матеріал, який застосовується для покриття стін і стель, складається з целюлозно-паперового волокна, шпалерного клею і декоративних фарбувальних добавок. Використовується така штукатурка для обробки внутрішнього і зовнішнього інтер'єру приміщень.

Похожие страницы