Декоративна штукатурка Короїд IVSIL (Івсіл) Текстура

фактурна фасадна штукатурка Івсіл Текстура Короїд

підготовка підстави

Підстава під декоративну штукатурку має бути рівним, міцним, очищеним від бруду, пилу, масел, жирів, вапна, воску, залишків крейдяних, вапняних розчинів, оливи та емульсійних фарб. Попереднє вирівнювання поверхні рекомендується проводити за допомогою штукатурних сумішей IVSIL. Підготовлена основа має відповідати СНиП 3.04.01-87 *. Перед нанесенням декоративної штукатурки IVSIL TEXTURA поверхню обробити однією з грунтовок IVSIL (БАЗОВА, OSNOVA, ПОГЛИБЛЕНИХ ПРОНИКНЕННЯ) в залежності від типу підстави.

приготування розчину

Мішок сухої суміші висипати повністю в ємність з чистою водою згідно з розрахунковими показниками і ретельно розмішати ручним або механічним способом до отримання однорідної пластичної маси. Отриманий розчин витримати 5 хвилин і знову перемішати. Приготований розчин рекомендується використовувати протягом 2-3 годин. Рекомендується періодично розмішувати розчин в процесі роботи.

застосування

Необхідно уникати нанесення декоративної штукатурки при вітрі, дощі або під прямим сонячним промінням. Технологія нанесення: нанести розчин декоративної штукатурки на основу за допомогою сталевої гладилки тонким шаром. Потім зняти надлишки розчину до товщини шару, який повинен відповідати величині зерна. Після того, як розчин почне схоплюватися (не прилипає до інструменту), затерти поверхню за допомогою пластикової або дерев'яної терки вертикальними, горизонтальними, хрестоподібними або круговими рухами різної амплітуди. Отримана поверхня має борозчатую фактуру ( «поїдену короїдом»).

Відкритий час роботи залежить від температурно-вологісного режиму навколишнього середовища. Свеженанесенную декоративну штукатурку слід протягом 3 діб оберігати від пересихання, захищати від впливу прямих сонячних променів, не допускати заморожування. Фарбувати декоративну штукатурку можна не раніше ніж через 5 діб після нанесення. Для забарвлення готової поверхні можна застосовувати будь-які фасадні фарби.

Вищевказані рекомендації щодо застосування вірні при t = + 23 ° С і відносній вологості повітря 60%. В інших умовах час схоплювання і висихання штукатурки може змінюватися.

* Витяги з СНиП 3.04.01-87: Відхилення від вертикалі становить 1 - 3 мм, що допускається відносна вологість поверхні - не більше 8%.

Всі технічні характеристики дійсні при температурі 18-20 ° С і відносній вологості 60%

Декоративна штукатурка Короїд серії IVSIL TEXTURAвиготовлена з використанням білого високоякісного цементу, імпортних полімерних добавок і спеціального наповнювача. При нанесенні декоративна штукатурка утворює міцну і довговічну поверхню - декоративний фінішний шар у вигляді характерної фактури з рельєфними борозенками типу Короїд (схожу на грубу деревину, поїдену Короїдом) під подальшу фарбування. Має високу паропроникність. Застосовується для внутрішніх і фасадних робіт, в т.ч. в системах зовнішньої теплоізоляції фасадів. Наноситься вручну на міцні підстави (бетон, цементні і гіпсові штукатурки, ГВП, ГВЛ і ГКЛ).

Декоративна штукатурка легко укладається на підставу, при нанесенні не утворює тріщин. Міцність зчеплення з основою - вище середнього (на рівні плиткового клею), що дозволяє виробляти цим складом фасадну декоративну обробку будинків в будь-яких кліматичних зонах Росії.

В даний час в постійній наявності Короїд фракції 3 мм. Фракція 2, 5 м проводиться під замовлення. Обидва варіанти штукатурки найкращим чином підходять як оздоблювальні матеріали для фасадів.

Увага! Ви можете замовити декоративну штукатурку з розмірами частинок 1, 5 мм - фракція, в основному орієнтовані на внутрішні, інтер'єрні роботи (за характеристиками - аналогічна, тобто може бути використана як для внутрішніх, так і для зовнішніх робіт). Термін виготовлення партії штукатурки з фракціями 1, 5 і 2, 5 мм: від 2-х днів.

Похожие страницы