Декоративна Штукатурка під Дерево

Рятуйте! Любите гарні модні інтер'єри? Тоді ви в силах врятувати мінімум 1 дерево. Дізнайтеся, що це за модний тренд такий: еко-деревина, і як просто застосувати його в дизайні власного будинку. Читайте зараз, готуйтеся до ремонту заздалегідь

Що таке еко-дерево?

Все просто: еко-дерево - це імітація зовнішнього вигляду і фактури натуральної деревини іншими матеріалами.

Повірте, імітувати поверхню дерева можна дуже реалістично. Або навпаки, додати більше декоративності - надати красивій дерев'яній структурі легкий блиск, перламутрові переливи, цікавий незвичайний колір. І звичайно, часто матеріал, якісно імітує дерево, виявляється куди більш практичним.

Як створити імітацію дерева: 5 способів

Ось 5 ідей, де взяти «штучне дерево»: дочитайте до кінця
1. Замість дерева ... дерево

Так, ось так очевидно. Адже дійсно простіше використовувати для меблів і будівництва поширену модрину або недорогу сосну, ніж дорогу рідкісну деревину. Заморські і занесені в Червону книгу породи можна імітувати деревом, що росте по всій країні. А щоб «підробити» сосну під Ебен, просто використовуйте фарбувальні блакиті і просочення.

2. Шпон та ламінації

Пройшли часи, коли ламінація поверхонь і шпон були матеріалами другого сорту: сьогодні дизайнери активно застосовують їх в інтер'єрах самих різних стилів. Так, шпон - це теж натуральне дерево, але тут використовується мінімальна кількість деревини, часто це листи товщиною з тонкий папір, а самі вироби робляться з інших матеріалів, часто вдруге перероблених. Виглядає так само красиво, а, головне, природі шкодить мінімально.

3. Художній розпис

Вищий пілотаж. Пофарбувати будь-яку поверхню під дерево для художника-декоратора не складе труднощів. По суті це вже не фарбування стіни або меблів, а справжній живопис, просто ця живопис зображує структуру дерева з усіма гарними прожилками і сколами. Проблема тільки в тому, що професійну художню освіту є далеко не у кожного, а значить, доведеться пошукати декоратора з навиком подібної роботи.

Похожие страницы