Декоративна Штукатурка Травертино

Фасовка, кг 15 Витрата упаковки, кв.м. 9 Ціна за кв.м., руб 374 Призначення Інтер'єр, фасад Додаткові матеріали Щільність, кг / літр 1, 6 Набір міцності, добу 28 Паропроникність Висока Відео з нанесення Як додати колір? Декоративна штукатурка "Травертино" не підлягає колеровке. Для додання кольору нанесіть декоративний гель "База" поверх фактурної поверхні, заколероваться в бажаний колір.

Для колеровки декоративного гелю можна використовувати будь-який універсальний колеровочний пігмент на водній основі, кількість визначається самостійно емпіричним методом.

Універсальний колеровочний пігмент можна придбати в будь-якому магазині оздоблювальних матеріалів.

Декоративна штукатурка "Травертино" не підлягає колеровке. Для додання кольору нанесіть декоративний гель "База" поверх фактурної поверхні, заколероваться в бажаний колір.

Про доставку

Ми безкоштовно доставимо Ваше замовлення, незалежно від обсягу засобами транспортної компанії "Ділові Лінії"

Ми надаємо 100% гарантію своїх зобов'язань по безкоштовну доставку.

Матеріал доставляється до терміналу в вашому місті. Адреса терміналу менеджер служби доставки повідомляє окремо.

про оплату

Ми приймаємо оплату за допомогою сервісу Яндекс.Касса.

Після оплати всіх відбувається автоматично і замовлення миттєво передається в відвантаження.

Ви можете оплатити своє замовлення будь-банківською картою, в тому числі VISA і MasterCard

рекомендації

Ми рекомендуємо провести невеликий комплекс заходів перед початком робіт:

1. Для підбору тони нанесіть пробний зразок на гладкій дошці (ДВП, ДСП, гіпсокартон і т.д.), для того, щоб "набити руку" перед контрольним нанесенням.

2. Для контролю якості підготовки та штукатурки стін, нанесіть невеликий обсяг декоративного матеріалу DESSA-DECOR на "прихованому" ділянці стіни з дотриманням повного циклу операцій, а саме, нанесення грунтовки, підкладки та декоративного покриття. Подібні дії необхідно зробити при нанесенні на підстави, сильно споживають вологу, такі як - гіпсова і вапняна штукатурки. У разі, якщо матеріал підстави стін сильно вбирає вологу необхідно нанести додатковий шар грунтовки глибокого проникнення.

Похожие страницы