Декоративна Штукатурка Тюмень

У ЧОМУ СКЛАДАЮТЬСЯ ПЕРЕВАГИ декоративних штукатурок?

В даний час на ринку оздоблювальних матеріалів все більшої популярності набуває таке покриття, як декоративна штукатурка.
В першу чергу, це пояснюється тим, що даний оздоблювальний матеріал є екологічно чистим покриттям і, відповідно, безпечний для здоров'я людини. Крім цього, декоративну штукатурку притаманні такі якості, як хороша паропроникність, відсутність запаху, нетоксичність і незаймистість. Купуючи декоративне покриття, ви вирішуєте проблеми, пов'язані з утворенням цвілі і бактерій.

Декоративна штукатурка володіє наступними позитивними технічними характеристиками:

1) При нанесенні адаптується до поверхонь практично з будь-якого матеріалу. Як виняток виступають дерево і метал.

2) Чи здатна витримувати досить істотний рівень навантаження.

3) Стає ще більш твердим з плином часу.

4) Міцне і довговічне покриття.

Декоративна штукатурка є абсолютно унікальним і універсальним матеріалом. За нею легко доглядати - для чищення можуть використовуватися практично будь-які миючі засоби. Невибагливість до чищення забезпечують спеціальні сполучні елементи, які входять до складу декоративного покриття і мають гарну вологостійкість. При цьому матеріал довгий час здатний зберігати яскравість колірної гами. Залежно від виду, декоративна штукатурка може виступати в якості імітації таких природних компонентів, як полірований мармур, рваний камінь, ракушняк і вапняк. Також можуть імітувати тканини, старі стіни і шпалери.

Спеціально для вас, компанія "Декорум-Еліт" підготувала безліч зразків, з використанням декоративних покриттів від Італійських і Французьких виробників. Наша компанія працює безпосередньо з заводами виробника.

Абсолютно БЕЗКОШТОВНО ми виготовимо зразок покриття, який вам до душі. Наші фахівці допоможуть зробити вам правильний вибір і приємно здивують майстерністю нанесення матеріалу на ваші стіни.

А так же, зможемо навчимо ваших робочих, проведемо майстер класи.

Похожие страницы