Декоративна Штукатурка Венецианка

НАШІ ОБ'ЄКТИ:

Використання венеціанської штукатурки для колон під мармур

Відео з нанесення венеціанських штукатурок

Сучасний дизайн пропонує нам безліч видів декоративної штукатурки. Одним з них є венеціанська штукатурка. На нашому ринку вона представлена різноманітністю форм, фактур, кольорів і варіантів використання. Це оздоблювальний матеріал, виготовлення якого почалося ще за часів Рафаеля в епоху Відродження.

Сьогодні такий вид оздоблювальних робіт придбав нову популярність і активно використовується в нашій країні. Популярність його абсолютно виправдана, тому що це покриття володіє всіма необхідними якостями справжнього практичного і елегантного облицювальний матеріал.

Перевага декоративної штукатурки в тому, що вона має дуже вишуканий вигляд - щось спільне з полірованим мармуром. Існують різні технології виготовлення венеціанських штукатурок, від яких залежать нюанси зовнішнього вигляду декоративного покриття.

  • Переваги венеціанської штукатурки при обробці стін:
  • Екологічно чистий матеріал
  • Стійка до вологи і тепла
  • Великий вибір кольорової гами
  • довговічність

Нанесення венеціанської штукатурки

Венеціанська штукатурка виготовляється з таких основних матеріалів, як мармурова та вапняна мука. Щоб додати покриттю необхідний колір, використовується барвник. Також професіонали не забувають і про нанесення воску: саме це додає покриттю елегантність і блиск, при цьому вартість не сильно збільшується.

Особливості венеціанської штукатурки полягають в тому, що вона імітує мармур, його фактуру і малюнок. Покриття в кілька шарів надають шпаклівки прозорість і, таким чином, створюється внутрішнє світіння. Прозорість облицювання має завдяки мармурової борошні: чим дрібніше її помел, тим прозоріше результат.

Похожие страницы