Декоративна Штукатурка з Ротбанда

1.Расходи штукатурки на 1м2, Гіпсова, Декоративна, Короїд, Ротбанд, Цементна суміш, Ветонит

Перед тим як купувати певні будівельні матеріали, необхідно знати, яка їх кількість буде потрібно на задану площу. Наприклад, при виборі покриття важливо знати витрата штукатурки на 1м2 для того чи іншого типу підстави. Причому витрата декоративної штукатурки буде відрізнятися від витрат основної, вирівнює суміші. 1.Калькулятор для розрахунку витрати штукатурки на 1м2

Вкажіть параметри стіни для штукатурки, марку Вашої сухої суміші і витрата розрахується автоматично. (Увага! Дріб від числа відокремлюйте "точкою", а не "коми"!)

2. Фактори, що впливають на витрату суміші на штукатурку

На ті чи інші витрати суміші впливають два фактори - тип штукатурки і кривизна стін. Залежно від них визначається необхідну кількість матеріалу.

  • Тип штукатурки залежить від підстави (бетону, цегли, дерева, гіпсокартону). Тому розрахунок здійснюється для кожного конкретного випадку. Плюс, на упаковці прописують приблизний витрата.
  • Кривизна стін або відхилення по вертикалі, горизонталі показує витрата штукатурки на квадратний метр. Прийнято вважати, що в нових панельних будинках показник відхилення становить 20-25мм.

3. Розрахунок штукатурки

Витрата розчину на штукатурку визначається за відповідною методикою. Для початку необхідно визначити середню товщину передбачуваного шару. Наприклад, обробці підлягає стіна 10м2 з відхиленням по кривизні 1; 3 і 5 см (при провешивании на поверхні в 3-х точках). Далі підсумовуємо 1 + 3 + 5 = 9. Потім ділимо на загальну кількість точок 9: 3 = 3.

У підсумку, виходить середній шар штукатурки дорівнює 3 сантиметрам. При цьому максимальний шар може становити 5 см, а мінімальний близько 1 см. Увага! Якщо здійснюється обробка поверхні по маяках, то товщина шару повинна бути рівною висоті маяків, тобто близько 6 - 10 мм. Далі дивимося на упаковку і читаємо рекомендацію виробника.

Похожие страницы