Декоративне Оздоблення Стін Своїми Руками

Всім хочеться, щоб інтер'єр квартири був незвичайним і красивим. Велике значення в сучасному квартирному інтер'єрі мають стіни. Яка б багата і красива була обстановка, якщо стіни виглядають непоказно, то це зіпсує все враження від вашого інтер'єру. Хочеться, щоб інтер'єр стін був незвичайним і красивим.

Декор стін своїми руками виконати досить просто, не вдаючись до дорогих послуг дизайнерів. Кілька ідей для самостійної роботи з декору стін буде представлено в даній статті.

флокування

флокове покриття

Флокові покриття при виконанні декоративного оздоблення стін стають надзвичайно популярні.

Обробка поверхні способом флокированія застосовувалася вже в далекій давнині, правда в досить примітивному вигляді. У Китаї більше 3000 років тому облагороджування різних поверхонь проводилося шляхом нанесення на них ворсу. Китайці замість клею застосовували смолу, на неї насипалися натуральні тканини волокна. флокове покриттяПодібний метод в 17 столітті був успішно застосований при декоруванні приміщень одного з нюрнберзьких монастирів.

Що ж є таким привабливим в цій обробці? Чому флокированіє стало таким модним і затребуваним?

Візерунок з флока Властивості цієї обробки просто прекрасні. Вона може бути застосована для нанесення на будь-якій поверхні, відрізняється светостойкостью (не менше п'яти років), довговічністю і дуже малої стираністю (менше, ніж у повсті в 30 разів). Матеріал такої обробки погано запалюється, а у деяких видах флока температура займання становить понад 5000 градусів. Він відмінний теплоізолятор (флок товщиною в 2 мм рівноцінний полістиролу товщиною 10мм) і звукоизолятор. Візерунок з флокаЧистка Флокірована поверхні допускається із застосуванням будь-яких миючих засобів, застосування навіть хімічних засобів не змінює кольору покриття.

Покриття з флока відрізняється високою міцністю, водостійкістю і екологічною чистотою. Завдяки густої консистенції своєї основи, флок відрізняється відмінними маскують властивостями, для нього не потрібно ідеальна підготовка поверхні стін.

Флок повністю імітує замшу, велюр, шкіру, шиншил. Покриття відрізняється величезним розмаїттям кольорів і малюнків, яскравістю і грою фарб. Важливою обставиною є і абсолютна відсутність швів на Флокірована поверхні.

Різноманітність варіантів обробки стін може бути отримане шляхом змішування різних кольорів флока. Можна прикрасити стіну рівним шаром чорної або червоної ікри. Виконати обробку у вигляді переливаються крапельок роси. Стіни дитячої кімнати прикрасять фігури різних казкових персонажів з додаванням розсипи блискучих зірок.

З останніх новинок можна виділити різнокольорові флуоресцентні флоки, за допомогою яких створюється чудовий ефект розширеного простору.

Це дивовижний вид декору стін створює відчуття затишній домашній атмосфери.

Які бувають склошпалери Розпис стін - Венеція Процес розписування стін Вінілові наклейки - кішки

Похожие страницы