Декоративний Валик

Малярські валики і ємності дозволяють швидко пофарбувати поверхні великої площі, нанести ґрунтовку на стіни або клей на шпалери. Інструменти довжиною 10 см застосовуються для тонкої роботи у важкодоступних місцях, моделі середніх і великих розмірів (довжина до 25 см) - при оформленні стін або обробці підлог. Телескопічна ручка значно полегшить фарбування стель приміщень і фасадів будівель.

У гіпермаркеті товарів для дому та саду OBI ви можете купити валики для фарби, виконані з різних матеріалів.
• Поролонові моделі призначені для роботи з лаками, водно-клейовими складами або ґрунтовкою.
• Велюрові валики забезпечать рівномірність нанесення олійної фарби.
• Хутряні валики є універсальними і підійдуть для будь-яких складів. Підбирати довжину ворсу слід в залежності від рельєфності поверхні, щоб якісно фарбувати всі шорсткості і нерівності.
• Для створення декоративних ефектів рекомендуємо придбати фактурні валики з візерункової поверхнею.

В онлайн-каталозі OBI представлений великий вибір ємностей для фарби. Моделі з відділенням для очищення валика, дозволяють знизити витрату фарби і уникнути її розбризкування в процесі роботи. Високоміцний корпус стійкий до дії розчинників і механічних пошкоджень.

Ознайомитися з повним асортиментом малярного інструменту можна в гіпермаркетах OBI в Москві та інших містах Росії. Кожен товар в каталозі має докладний опис (матеріал виготовлення, розмір, ціна), тому ви легко зрозумієте і недорого підберете підходящий варіант. Щоб купити валики для фарби, достатньо оформити онлайн-заявку. Ми оперативно вкомплектуємо замовлення. Ви зможете забрати його в найближчому гіпермаркеті в Москві, Санкт-Петербурзі (СПб), Волгограді, Казані, Нижньому Новгороді, Саратові, Єкатеринбурзі, Омську, Краснодарі, Рязані, Сургуті, Брянську.

Похожие страницы