Декоративні покриття

Декоративні покриття - сучасні оздоблювальні матеріали, які внесуть штрих вишуканості та індивідуальності при оформленні Ваших приміщень. Використання декоративних покриттів дозволяє отримати унікальний дизайнерський ефект при обробці кожної кімнати Вашого Дому. Купити декоративні покриття - зробити вибір на користь оригінальності інтер'єру, практичності і довговічності. Ефект, який створюють декоративні фарба і штукатурка, недосяжний для виконання за допомогою шпалер. Компанія Голдшел Трейдинг допоможе Вам вибрати декоративне покриття для стін Російського або Італійського виробництва.

Перед нанесенням декоративних покриттів, для поліпшення зчеплення з поверхнею стіни, часто застосовуються грунтовки. Спеціальні склади ґрунтів АСТИ ФІКС і АСТИ ФІКС-СУПЕР, для даного виду оздоблювальних матеріалів, забезпечать фарбі і штукатурці максимальні характеристики і експлуатаційні терміни.

Фарбування стін декоративними фарбами є популярним і відносно легким способом оздоблення стін, який доступний практично кожному, хто планує робити ремонт в квартирі і хоче при цьому домогтися неповторності в оформленні інтер'єру. Сучасні лакофарбові вироби, до яких відноситься декоративна штукатурка і фарба, дають можливість домагатися унікальних результатів, які були б недоступні при використанні інших матеріалів. Пофарбовані декоративними покриттями стіни легко містити в чистоті, так як більшість сучасних декоративних фарб і венеціанських штукатурок добре переносять вологе прибирання. Декоративне покриття набагато менше схильне до зносу і вицвітання в порівнянні, наприклад, з вініловими шпалерами. Використовуючи декоративне покриття для оздоблення стін Вашого інтер'єру, Ви можете бути впевнені, що воно прослужить вірою і правдою не один рік, а в разі його пошкодження, відновлення зіпсованого ділянки не спричинить особливих складнощів.

Похожие страницы