Дизайн Декоративною Штукатурки

image_39.jpgЗавдяки своїм високим експлуатаційними властивостями цей матеріал - декоративна штукатурка відразу завоював популярність для обробки офісних будівель, як зсередини, так і зовні. Тому у більшій частині приватних споживачів склалося враження, що штукатурка - це оздоблювальний матеріал виключно для громадських місць і ніяк не підійде приватного будинку. Так само формування цієї думки допомогло відсутність інформації про можливості матеріалу, і зокрема, його декоративних властивостей. На жаль є ще й понині нечисленне кількість художників-дизайнерів, які працюють з такими декоративними покриттями, що не сприяє їх швидкому проникненню на ринок приватного житлового будівництва та оздоблення будівель.

Декоративна штукатурка являє собою покриття з наповнювачем. Це неоднорідна зерниста штукатурна маса з добавкою різних гранул: дрібних камінчиків, деревного волокна, шматочків кварцу, слюди. Наносяться вони в порівнянні, наприклад з фарбою, достатньо товстим шаром (до 5 мм).

Через неоднорідного складу цей матеріал називають також структурною штукатуркою.

У декоративної штукатурки маса переваг. Декоративна штукатурка дуже пластична і тому дозволяє створювати різні рельєфи, також декоративна штукатурка слухняна будь-якого інструменту і проста в застосуванні. З її допомогою можна успішно замаскувати такі вади базової поверхні стелі, як мікротріщини, здуття, стару фарбу.

Декоративна штукатурка дозволяє вирішувати найскладніші дизайнерські завдання завдяки багатій гаммі колірних рішень, різним об'ємним структурам і можливості поєднань з іншими оздоблювальними матеріалами.

Цей матеріал має гарну стійкість до механічних впливів: ударів, подряпин, витримує великі перепади температури, а завдяки мікропористої поверхні дозволяє стелі дихати.

За штукатуркою легко доглядати: покриття можна чистити засобами для миття посуду, пральними порошками, милом або просто водою (до складу більшості декоративних штукатурок входять елементи, яким волога не страшна).

Придбати цей матеріал можна вже готовим, розфасованим в металеві банки або відерця.

Різновидів сучасних декоративних штукатурок існує кілька. В першу чергу необхідно виділити три основні групи: для зовнішніх, для внутрішніх робіт і універсальні. Само собою зрозуміло, що для житлового приміщення декоративні штукатурки для зовнішніх робіт не підходять.

Похожие страницы