Малюнки Декоративною Штукатурки

За допомогою різних видів декоративних штукатурок ви можете створити на стіні той чи інший рельєф, зробити її багатобарвним або однотонної. Стилі також доступні будь-які - від класики до хай-тека.

На світлині:

Це декоративне покриття імітує стіни інтер'єрів французького Провансу з «вигорілим» кольором і білими плямами прогрядивающей «штукатурки».

Декоративна штукатурка під камінь або мармур

Як в замку. Це найпопулярніші декоративні покриття. Фактура поверхні може бути гладкою (приклад - венеціанська штукатурка), але частіше має рельєф. Його висота залежить від того, які частки каменю включені до складу штукатурки. Варіанти можливі різні - від найменшої кам'яного пилу (борошна) до великої крихти.

Покриття під камінь і декоративна мармурова штукатурка підходять для будь-якого стилю & nbsp- від класичного до сучасного.

Декоративна штукатурка під бетон

Сучасно і незвично. Штукатурка під бетон зазвичай не має вираженого рельєфу. Але і поверхня її не гладко, а шорстка, з вкрапленнями піску, камінчиків та ін. За допомогою такого декоративного покриття можна створити ультрасучасний інтер'єр: мінімалістський, в стилі хай тек та ін. На псевдобетонную стіну можна нанести всілякі малюнки - наприклад, акриловими фарбами.

Штукатурку під бетон воліють ті, хто хоче, щоб його інтер'єр був і ультрасучасним, і як можна більш незвичайним. Але і для респектабельного мінімалізму це покриття & nbsp- оптимальний варіант.

Декоративна штукатурка під природні і рукотворні матеріали

Майстерна імітація. Декоративна штукатурка під дерево, тканину, шкіру, солому, деревну кору і т.п. імітує фактуру природних об'єктів і матеріалів, створених людиною.

Принцип той же: до складу штукатурної суміші включаються певні компоненти. Вони можуть бути як блискучими, так і матовими - в результаті створюється незвичайний візуальний ефект, наприклад, під шовк. Такі покриття підійдуть і для сучасного, і для класичного інтер'єру.

Похожие страницы