Фактурна Фарба Своїми Руками

Стіна в коридорі забарвлена рельефвной фарбоюПриміщення здається нудним, неяскравим, що не сучасним, а хочеться чогось незвичайного, цікавого. Тоді фактурна фарба для стелі та інших поверхонь це те, що ви шукали. Такий вид фарб допоможе не тільки надати яскравість приміщенню, а й створити неповторне покриття для стін, при проведенні внутрішніх робіт, яке, до всього іншого буде володіти безліччю достоїнств. Зупинимося детальніше на цьому будівельному матеріалі і розглянемо, як здійснити забарвлення стін використовуючи текстурні фарби.

Що це? І види таких фарб

Для початку пояснимо, що фактурну фарбу називають по-різному, вона ще носить назву структурної або текстурної. Подібний вид емалей виступає прекрасним дизайнерським матеріалом, який дозволить провести фарбування своїми руками на різних типах поверхонь: стіни, стелі, фасади. Застосовуючи цю декоративну фарбу можна створювати поверхні імітують текстильні поверхні, пергамент, пісок, шкіру. Цей склад допоможе розкритися безкрайньої фантазії при створенні інтер'єру внутрішніх і зовнішніх робіт.

Набір необхідного інструменту

Основна різниця між фактурними і звичайними фарбами для стін, стель і фасадів є більш густа консистенція, що дозволяє як раз зробити різні декоративні імітації. Густота такої фарби обумовлена тим, що при її створенні використовуються додаткові сполучні компоненти.

Існує кілька видів текстурних основ:

  • Акрилова - в складі лежать акрилові смоли. До споживача вона доходить вже в готовому до фарбування вигляді. Цією фарбою найбільш легко робити нанесення на різні поверхні своїми руками.
  • Силікатна - проводиться на силікатної основі і повинна наноситися тільки на силікатну грунтовку. Ця емаль одна з найдорожчих і продається вже в готовому вигляді.
  • Силіконова - до складу подібної фарби входять силіконові смоли. Нанесення повинно проводитися на силіконову грунтовку. Володіє найдовговічнішими характеристиками і добре підходить для фасадних робіт.
  • Мінеральна - продається у вигляді суміші цементу і вапна, тому перед застосуванням її потрібно буде розводити водою. Така фарба найчастіше застосовується для зовнішнього фарбування.
Похожие страницы