Штукатурка укосів Своїми Руками

# Новосибірськ # будівництво # котли 

Укоси на вікна

Оздоблювальні сендвіч панелі являють собою спінений пінополістирол (із закритою комірчастою структурою) обклеєний з обох сторін листами білого пластіка.Такіе панелі володіють звукопоглинаючим і термозберігаючих властивостями, а тому є відмінною заміною звичайним пластикових укосів.
Пристрій віконних укосів з використанням сендвіч панелей може бути виконано як спільно з додатковим утеплювачем (мінеральна вата, пінополістирол) так і без нього. Аналогічне правило застосовується до всіх інших матеріалів, поданих нижче.
Найбільш часто при установці укосів на пластикові вікна використовуються ПВХ панелі. Їх популярність пояснюється невеликою вартістю і простотою монтажу. Однак в ізоляційному відношенні вони, безумовно, поступаються сендвіч панелям.
Укоси ПВХ монтуються також як і сендвіч панелі.
Робити укоси на вікна з гіпсокартону вирішуються досить багато. Адже якщо порівнювати з усталеним оштукатурюванням укосів , то монтаж гіпсокартону є більш швидким і економічним способом обробки.
Монтаж укосів на вікна з гіпсокартону проходить практично за тією ж технологією, яка використовуються при установці «сендвіч» і ПВХ панелей. Але все ж відмінності існують, і ось про що йде мова:
При додатковому утепленні мінеральною ватою - відсутні рейки, на їх місці влаштовується пінний утеплювач.
Гіпсокартон повинен бути оброблений антигрибковой ґрунтовкою, а після забарвлений.

Штукатурка укосів вікон

Оштукатурені укоси на кнах є традиційним способом обробки. Ця технологія була нами перейнята від наших дідів і батьків. І можна з упевненістю заявити, що такі укоси є найбільш міцними і вогнетривкими.

Установка штукатурних укосів:
Грунтування підстави укосів.
Нанесення декількох шарів штукатурки із застосуванням сітки або пристрою утеплення.
Заповнення стику між віконним блоком і стіною силіконом.
Фінішне шліфування та фарбування оштукатурених укосів.
Штукатур укоси на вікнах, стежте за тим, щоб суміш не попадала в віконну конструкцію. В іншому випадку можна нанести вагомий шкоди її фурнітурі.
до змісту ^
Зовнішнє оздоблення пластикових вікон
Зовнішні укоси на вікнах знаходяться в більш суворих умовах ніж внутрішні. З цієї причини їх обробка повинна проходити з використанням більш міцних матеріалів.
Встановивши вікно потрібно якомога швидше виконати обробку його зовнішніх откосов.Откритий монтажний шов робить конструкцію вікна вразливою до зовнішньої руйнує середовищі. Така обставина справ може в підсумку сильно позначитися на терміні служби вироби, а в деяких випадках зажадати додаткового ремонту.

Похожие страницы