Фарба для Вінілових шпалер

Яка фарба найкраще підходить для вінілових, флізелінових і паперових шпалер під фарбування і яка ціна такої фарби, зараз ми в цьому розберемося.

Яку фарбу краще вибрати для шпалер під фарбування?

На ринку і в магазинах можна купити три види фарби для шпалер, це акрилові, латексні і на основі ПВА (вододисперсійні й водоемульсійні).

Водоемульсійні фарби для шпалер під фарбування

Кожна з цих видів фарб має своє призначення. Водорозчинні фарби підходять для фарбування шпалер виключно на стелі. Якщо вам необхідно пофарбувати паперові шпалери під фарбування на стелі і при цьому максимально заощадити, вододисперсійних фарба - ваш вибір. Але пам'ятайте, така фарба легко стирається і не терпить вологи, єдиною перевагою є ціна.

Хоча виробники і заявляють про те, що фарба стійка до вологи і стійка до стирання , але ставиться до таких заяв слід з великою обережністю.
Вартість вододисперсійною фарби Dulux Easy для шпалер під фарбування за 10 літрів коливається від 500 до 700 рублів.

Акрилова фарба для шпалер під фарбування

Наступна фарба для фарбування шпалер - акрилова, повна назва цієї фарби за версією Тіккуріла звучить так, матова водно-дисперсійна акрилатна фарба. Це найбільш популярний варіант при фарбуванні шпалер. Ціна акрилової фарби менше ніж латексної а якість висока, що дозволяє отримати якісну поверхню і при цьому не сильно витратитися.

Акрилова фарба буває тільки матова, але величезна палітра кольорів зможе задовольнити навіть найвибагливішого покупця. Вона дійсно стійка до вологи і менше схильна до стирання, що дозволяє повноцінно, без побоювання, використовувати її в будь-яких приміщеннях, навіть на кухні.

Для прикладу, ціна акрилової фарби від Тіккуріла Euro7 - 3000 р. за 10 літрів.

Латексна фарба для шпалер під фарбування

Найдорожчою і якісною фарбою для шпалер під фарбування є - латексна фарба. Вона має максимальні експлуатаційні характеристики, що забезпечує багаторічну експлуатацію без будь-яких проблем.

Латексна фарба - це єдина фарба, за допомогою якої можна отримати глянсову поверхню на шпалерах під фарбування. Ступінь глянцю вказується на банці цифрами або в самій назві.

Вартість такої фарби, звичайно, кусається, але можна підібрати виробника, який пропонує найкраще співвідношення ціни і якості. Наприклад Parade пропонує латексну фарбу за 3000 - 3200 рублів за 9 літрів.

Похожие страницы