Фарба для Стін Кухні

Фарба, призначена для захисту стін і стель у вологих приміщеннях (ванні кімнати, кухні, пральні, приміщення для сушіння білизни, басейни та ін.).

ступінь глянцю

матовий

Ключові характеристики

Запобігає утворенню грибка і цвілі в вологих приміщеннях

склад

Стирол-акрилова вінілацетату, пігмент, наповнювачі, спеціальні добавки і вода

метод нанесення

Кисть (синтетична щетина), валик

кількість шарів

2 шари

очищення інструментів

водою

висихання

?

t 20 ° С, відносна вологість повітря 65%

6:00

міжшарове висихання

? 6:00

Температура при застосуванні

Не нижче + 5 ° С

зберігання

?

В оригінальній герметичній упаковці

Від +5 до + 30 ° C

Термін придатності

?

Дата виробництва вказана на упаковці

60 міс.

пакувальні одиниці

2л .; 5л.

Примітка і попередження

Не допускати замерзання. Колерується в постільні тони

Фарба, призначена для захисту стін і стель у вологих приміщеннях (ванні кімнати, кухні, пральні, приміщення для сушіння білизни, басейни та ін.):

  • запобігає утворенню грибка і цвілі в приміщеннях, де існує висока ймовірність їх появи зважаючи підвищеної концентрації водяної пари;
  • покриття паропроникні, запобігає утворенню конденсату, а також перешкоджає росту мікроорганізмів;
  • відрізняється хорошою покривістістю, високим ступенем хвороба і простотою нанесення.

Колірна палітра

Поставляється в білому кольорі. Допускається колеровка в пастельні тони.

Галузь застосування

Фарба для кухонь і ванних кімнат призначена для захисту стін і стель у вологих приміщеннях (ванні кімнати, кухні, пральні, приміщення для сушіння білизни, басейни та ін.). Підходить для фарбування всіх типів мінеральних штукатурок, волокнисто-цементних плит, бетону, гіпсокартонних плит і старих покриттів.

Спосіб застосування

Перед нанесенням фарби для кухонь і ванних кімнат необхідно відповідним чином підготувати поверхні. Свіжий бетон або штукатурка повинні добре просохнути. Перед нанесенням фарби поверхні необхідно обробити універсальною акриловою ґрунтовкою Belinka. Поверхня стін, зараженниx цвіллю або грибком, ще перед нанесенням грунтовки слід обробити засобом для видалення цвілі Belinka. Після висихання відмерлі грибки і цвіль видаляють механічним способом. Якщо поверхня сильно заражена, процес необхідно повторити кілька разів. Саму фарбу перед застосуванням слід добре перемішати і при необхідності розбавити водою максимум на 5%. Фарба наноситься пензлем або валиком на суху поверхню в два шари. Під час нанесення і висихання температура фарби, підстави і повітря повинна бути не нижче + 5 ° C, відносна вологість не повинна перевищувати 80%. Після закінчення робіт інструмент необхідно очистити.

Похожие страницы