Фарби для Стелі

Поради по візуальному збільшенню маленької квартири

Кожна людина хотіла б бути власником просторої квартири, оформленої в одному стилі і грамотно розділеної на зони. На жаль, житла основної частини жителів нашої країни мають вкрай невелику площу. Як зробити так, щоб навіть сама малогабаритна квартира не була схожа на склад, забитий речами?

Розглянемо базові принципи, дотримуючись яких можна візуально розширити простір навіть самої маленької квартири.

Використання насичених, яскравих відтінків
Не слід лякатися навіть темних кольорів, хоч вони і звужують простір. Крім цього недоліку, в відтінках цієї гами є і переваги - вони дають дизайну інтер'єру глибину насиченість. Від цього приміщення не програє, а навпаки, виграє.

Об'єднання простору єдиними фактурою, стилем, кольором
Якщо пофарбувати стіни в суміжних приміщеннях єдиним кольором і використовувати однорідне покриття для підлоги, то квартира буде здаватися візуально більше.

Використання світлої фарби для стелі
Зрозуміло, квартири з низькими стелями вкрай проблематично уявити просторими. Проте, якщо зробити стелю хоча б на тон світліше, ніж стіни і шпалери , то кімната насправді буде здаватися просторіше.

Правильне розташування світла
Масивні люстри візуально зменшують простір. Краще вибирати невелику люстру з плафоном, який закриває лампочки. Хорошим варіантом є і точкове освітлення.

«Ні!» Зайвого кількості аксесуарів і декору
Квартири, в яких дуже багато прикрас і аксесуарів (наприклад, важких килимів, оксамитових драпіровок, канделябрів, фігурок, привезених з подорожей, сувенірів, і т.д.) виглядають захаращеними і тісними.

Похожие страницы