Фарба для Стін Dulux

Dulux Ultra Resist для дитячої

Стіни готові до сюрпризів!

Захистіть ваші стіни від вологи і плям з новими ультрастойкімі фарбами Dulux Ultra Resist, призначеними для різних типів приміщень. Вони утворюють покриття в 7 разів міцніше, ніж звичайні фарби, а віск в складі створює «ефект лотоса», не дозволяючи забруднень глибоко вбиратися в поверхню. Фарба витримує навіть найагресивніші рідини, наприклад, колу, сік, соєвий соус і навіть вино. Досить протерти стіни, щоб повернути їм гарний вигляд!

Dulux Ultra Resist для дитячої

Дитинство - це час дивовижних відкриттів! Дуже важливо підтримувати в дітях інтерес до пізнання і творчості. Але як при цьому зберегти свіжість пофарбованих стін? Дозвольте вашій дитині бути дитиною! Стіни в дитячій, пофарбовані Dulux Ultra Resist, витримають будь-які активні ігри, а іони срібла в складі фарби захистять поверхню від розмноження бактерій. UR kidsНавіть якщо ваша дитина створить свій шедевр прямо на стіні, проллє сік або вимажеться все шоколадною пастою - вам нема за що переживати. Просто протріть стіни, щоб повернути їм колишній красивий вид.

Створює покриття в 7 разів міцніше, ніж звичайні фарби

Революційна технологія Ultra Resist створює покриття в 7 разів міцніше, ніж звичайні фарби. Це означає, що вашим стінам не страшні подряпини і удари, а будь-яке навіть саме серйозне забруднення можна видалити, не пошкодивши забарвлену поверхню.

"Ефект лотоса" захищає від утворення плям

піктограма міцністьФарба Dulux Ultra Resist створює "ефект лотоса" на поверхні - вологі забруднення не вбираються, а згортаються в краплі, запобігаючи утворенню плям. Тому за пофарбованими стінами легко доглядати.

Посилено іонами срібла і воском

Іони срібла в складі фарби Dulux Ultra Resist для дитячої перешкоджають розмноженню бактерій на поверхні. Віск робить поверхню стійкою до вологи і до утворення плям, тому фарба витримує навіть найактивніші дитячі ігри.

Дізнайтеся, як зробити простір, яке однаково сподобається двом дівчаткам з різними смаками.

Зіставте заспокійливі нейтральні кольори і яскраві малюнки.

Акценти томатно-червоного пожвавлюють цю білу дитячу.

Виберіть ніжні відтінки рожевого та блакитного для кімнати вашого малюка.

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

Даний веб-сайт ( далі цей / наш Сайт ) є власністю і управляється компанією AkzoNobel Decorative Coatings BV, яка спільно зі своїми афілійованими організаціями ( далі AkzoNobel, ми, наш, нас ) бере на себе відповідальність щодо захисту і дотримання Вашої конфіденційності.

піктограма Лотос Піктограма Dulux UR Дитяча Декоруєте кімнату для двох дівчат?  З'єднати два різні характери в одному просторі можна, вміло використовуючи колір. Створюєте дитячу, але поки не знаєте, хто у вас буде?  Поєднання заспокійливих нейтральних кольорів і сміливих малюнків прекрасно впливає на розвиток малюка.

Похожие страницы