Кольори Декоративною Штукатурки

Персиковий колір в інтер'єрі: як застосувати 

Це найпопулярніший інтер'єрний колір, але використовувати його потрібно акуратно

Дизайнер інтер'єрів Регіна УРМ:
Персиковий - це теплий відтінок, що піднімає настрій, він містить в собі відтінки оранжевого, червоного і жовтого кольорів, а це кольори літа, сонця, тепла. Персиковий колір доречний не у всіх стилях.
Наприклад, він добре буде виглядати в інтер'єрі в стилі «прованс», «класика» і зовсім не актуальний в стилях «хай-тек» і «мінімалізм».
Де і як використовувати цей колір, в яких поєднаннях?
Якщо ви хочете оформити сучасну вітальню, то я раджу взяти за основу ніжно-бежевий відтінок (наприклад, для стін) і поєднувати його з яскравим персиковим відтінком (диван і штори), а також додати в аксесуари неоново-рожевий колір. Решта меблів в такому інтер'єрі повинна бути світла. В оформленні спальні в стилі «прованс» можна використовувати різні ніжні, пастельні відтінки персикового кольору, скомпонуйте його з салатовим, блакитним, білим або фіолетовим. Це можуть бути різні квіткові орнаменти, смужка і клітка - використовуйте їх в текстилі, аксесуарах, обробці.

Персиковий колір незамінний і в оформленні дитячих кімнат, особливо романтично і ніжно виглядає персикова кімната для дівчинки. Цей колір можна використовувати в будь-який насиченості, красиво виглядає трафаретний персиковий орнамент на стелі, персикові шпалери в ліпних білих рамах або персиковий килим ніжного відтінку.
Дуже красиво персиковий колір виглядає в поєднанні зі сталевими відтінками сірого кольору і неоновими тонами кольору фуксії. Використовуйте таку колірну комбінацію в спальні, ванній кімнатіабо в кабінеті. Обов'язково заповніть такий інтер'єр природним світлом і підберіть безліч скляних аксесуарів.
Але якщо персиковий колір використовувати у великій кількості, то інтер'єр вийде швидше жіночим. А персиковий з коричневим виглядатимуть строго.

Похожие страницы