Менеджери по аптечному льготам

Хто відповідає за льготи по рецепту? Багато людей пропонують, що містять рецепти лікарських препаратів, які пропонують безпосередньо встановлений медичний страховий стан, а самотужки дуже важливий посередник виконує більшу частину роботи для більш 80% працюючих в США. Вы можете заказать и купить препарат миасер цена самая выгодная и доступная на сегодняшний день.

Менеджери по аптечному льготам, або PBM, - це компанія, що представляє льготи за рецептами. PBM нанімаються корпоративними робочими, планамі медичного страхування, профсоюзними та іншими організаціями для взаємодії з виробниками лікарських препаратів та обробкою необхідних препаратів, пов'язаних із визначенням лікарських засобів. Короче говоріння, PBM використовує свідоме зоря між роботодавцями, членами, оптовими торговцями лікарськими засобами, аптеками та фармацевтичними компаніями, які працюють над тем, щоб створити найефективніші результати для здоров’я при найлучших можливих затратах.

Що саме роблять PBM?

У PBM є дві основні цілі: сократить розповсюдження лікарських препаратів у аптеках в рамках планування літнього рецепту і допомогти пацієнтам досягти найкращих результатів у відношенні здоров’я за початок більш широкого доступу до відповідних лікарських препаратів. Для цього PBM працює з виробниками лікарських засобів, оптовими торговцями, аптеками та спонсорами планів.

Уменьшить расходы

PBM домовляються про ціна з великими розетковими або поштовими аплікаціями та можуть запропонувати пацієнтам і робочих, що мають найширший доступ до ліків у декількох рознічних сетях за конкурентними цінами.

PBM також пропонує обширні клінічні програми, включаючи редагування кількості, корисної терапії та попередніх рішень, щоб допомогти адміністратору плану, який повинен працювати солідарно, щоб забезпечити більш ефективне використання лікарських препаратів, необхідну перевірку та можливість економії.

Крім того, PBM також повинен представити свої рекомендації з питань якості для консультантів для робочих, пропонуючи поради та рекомендації за різними плановими планами, клінічно налаштовуючи програму та багато іншого.

Увеличити доступ до ліків

PBM розповсюджує доступних пацієнтів до лікарських препаратів, використовуючи договірні препарати з виробниками лікарських препаратів або оптовіками. PBM погоджуються скидками від оптових затрат на доступну кількість (WAC) для кількості знижок, які вони можуть передавати своїм клієнтам. Вони також домовляються про оплату, основоположних на програмах присутніх.

Окремо узгоджуючи їх, PBM знижує швидкі розпуски рецептурних препаратів і забезпечує ефективне введення лікарських препаратів та досягнення найвищого результату для пацієнтів. Якщо ви отримаєте більшу кількість розкішних або поштових аптек, PBM може запропонувати пацієнтів і робочих, які мають більш широкий доступ до ліків у декількох рознічних сетях.

Справедливо думайте, що PBM, виробники фармацевтичної продукції та відносини з робочим роботою німецького похожі на іграшку перетягування каната. PBM розташовує відвідувачі, з'єднуючись між виробниками та робочими пристроями та працюючими в обох направленнях. з ціллю отримують від обійних сторон справедливих пропозицій і пропонують рішення для мімізації затрат на напівчасті Rx.

Як PBM працює з фармацевтично виробниками?

Відношення між PBM та технічно виробниками складними. Існує немало проблем, пов’язаних із деньгами, які заважають взаємодії та взаємодії між фармацевтичними компаніями та PBM.

Похожие страницы