Тонкошарова Штукатурка
Про особливості застосування нових сухих штукатурних сумішей «Волма-Люкс» і «Волма-АКВАЛЮКС» розповідає співробітник «Керуючої компанії« Волма », провідний категорійний менеджер Сергій Патраков
- Доброго дня, Сергію. Минулого разу ми говорили про два нових штукатурних сумішах, розроблених в науково-технічному центрі «Волма». Це «Волма-Люкс» - суперлегка тонкослойная гіпсова штукатурка для газобетону і Волма-АКВАЛЮКС »- штукатурка цементна для механізованого та ручного нанесення.
Треба сказати, новинки викликали великий інтерес у наших читачів. Тому сьогодні ми просимо Вас докладніше зупинитися на специфіці і нюансах роботи з цим продуктами і дати практичні рекомендації користувачам. Чи згодні?
- Тонкошарова штукатурка широко застосовувалася в Москві в кінці 50-х - початку 60-х років минулого століття. Суть технології полягала в тому, що штукатурку наносили шаром до 10 мм одночасно з укладанням мелкоблочную або цегляних стін. За своєю структурою вона була схожа на тонку затірку, яку необхідно наносити на стіну під час її зведення. Важливою умовою нанесення тонкошарової штукатурки повинна бути висока точність зводиться підстави. Така штукатурка відрізнялася дуже великою продуктивністю.
Однак у міру збільшення обсягів будівництва подібна технологія поступово зійшла нанівець, і нинішні каменярі навряд чи можуть дати то якість кладки, яке необхідно для нанесення тонкошарової штукатурки. Але зате з'явився такий будівельний матеріал, як пеногазобетон. Блоки забезпечують ідеальну геометрію поверхні - як фасадів, так і перегородок - для подальшого тонкошарового штукатурення.
З огляду на це ми зробили штукатурку для пеногазобетона «Волма-Люкс» - для внутрішніх робіт з використанням поверхонь з пеногазобетона, а також штукатурку «Волма-АКВАЛЮКС» - для зовнішніх робіт і для вологих приміщень.