Наступний етап - оздоблювальні роботи

Якщо Ви або дизайнер, який працює з Вами по проекту ремонту, припускаєте перепланування квартири, то, перш за все, необхідно зведення стін, потім їх оштукатурювання. Звичайно, не можна обійти стороною і виготовлення стелі. Тут, на етапі чорнових робіт, потрібно провести монтаж, наприклад, багаторівневої конструкції. Останній крок - монтаж підлогового покриття.

Наступний етап - безпосередньо оздоблювальні роботи, які включають в себе остаточне оформлення стелі, стін, підлоги і привнесення в них індивідуальності і краси за допомогою декоративних елементів.

Звернемо увагу на виготовлення стелі, так як з нього і починаються всі роботи.

Готова до застосування пастоподібна суміш. Фасується вона з пластикових ємностей, які мають герметичну кришку.
Варто відзначити, що готова суміш коштує дорожче, ніж сухий аналог, але має оптимальну консистенцію для нанесення.

Порада! Суха суміш має білий колір або сіруватий відтінок. Така штукатурка після нанесення на стіни може фарбуватися в будь-який колір відповідної за складом фасадною фарбою. Готова паста може мати будь-який відтінок, її фарбувати після висихання немає необхідності.

При обробці, в залежності від типу суміші, утворюється шорстка зерниста (шуба) або бороздковая (короїд) структура, може фарбуватися.

Може наноситися вручну і за допомогою безперервно працюючих високопродуктивних розчинозмішувальних насосів G4, G5 фірми «ПФТ» (PFT). Машини повинні бути обладнані шнековой парою D4-3 і домешівателем «Rotomix-D»

Найбільш часто виконувані фактури - шорстка і рустикальна. При створенні шорсткою фактури, поверхня затирається круговими рухами, при створенні рустикальной - довільними горизонтальними, вертикальними, круговими рухами, в залежності від очікуваного ефекту.

Для отримання фактури пісковика використовують мінеральну штукатурку, до складу якої входять кварцові і вапняні заповнювачі товщиною зерна до 1 мм. Завдяки такій дрібній крихті фактура штукатурки відмінно імітує камінь.

В результаті знижується витрата будматеріалів і скорочуються витрати на загальнобудівельні роботи, - пояснює Ксенія Клиновська, продукт-менеджер по системам теплоізоляції компанії CAPAROL, експерта в області захисту і теплоізоляції фасадів будівель. - Нарешті, для мешканців добре утепленого будинку важливо і те, що ефективна теплозахист забезпечує підтримку комфортного мікроклімату в житло і надійний захист, як від зимових морозів, так і від літньої спеки ».

Як неважко здогадатися, для будь-якого домовласника важлива не тільки зовнішня привабливість фасаду, але і його здатність протягом тривалого часу зберігати свій первісний вигляд. В іншому випадку він швидко зажадає ремонту або навіть заміни.

Похожие страницы