Пародія на красуню

Спостерігала в аеропорту за дівчиною - дуже красивою і відштовхуюче несексуальною одночасно. Дивне явище, але так теж буває.

Фото: Getty Images

Особа - найчистішої принади найчистіший зразок: остренький носик гордовито підвішений, губки - бантиком, очі - яскраві, зелені, вилиці - високі, волосся - довгі, густі, шкіра - свіжа, без єдиної вади.

На все це накладено шар кричущої штукатурки. Вранці. В аеропорту.

На дівчині було надіто плаття з величезним декольте і двома високими розрізами з боків. Як ви вже здогадалися, ця лялечка була на шпильках.

За ті 15 хвилин, що я за нею спостерігала, дівчина двічі поправила макіяж і розчесала волосся. Ні, вона нікого не чекала. Її бойфренд був при ній.

А ще при ній був її невроз. Ця красуня НЕ жила, вона справляла враження. «Чи всі побачили, чи помітили, наскільки я красива?» - нервово кричали її напружені, постійно озирається на всі боки очі.

Всі рухи дівчини - то, як вона стріпувала волоссям або проводила помадою по губах - нагадували пародію на рекламу шампуню або помади. Бажання відповідати якомусь стандарту скувало її жести, позбавило міміку природності.

«Я відповідаю? - істерично запитував тіло дівчини. - Точно відповідаю? »І цей страх не відповідати знаходив відображення навіть в її нервовому, рипучому сміху, який, звичайно ж, був трохи голосніше, ніж варто було б. Так завжди сміються невпевнені в собі люди, яких охоплює занепокоєння, коли навколишні ними не цікавляться. Гучним сміхом комплексанти намагаються привернути до себе увагу.

У якийсь момент мені дуже захотілося підійти до красуні і сказати:

«Ти дійсно збираєшся витратити свою молодість ось на це? Тобі дійсно треба вгризатися очима в оточуючих, щоб вирвати у них підтвердження того, що ти хороша? Невже тобі не хочеться розтектися кішкою за зручним крісла і почитати хорошу книгу замість того, щоб сидіти деревинкою, раз у раз поправляючи макіяж? Тобі дійсно хочеться шкутильгати на цих ходулях по трапу літака? Тобі дійсно хочеться бути пародією на красуню? »

Похожие страницы