Покриття Стін Декоративною Штукатуркою

Декоративне оздоблення стін з використанням матеріалів «Mascarade» застосовується при оформленні інтер'єрів в різних стилях. Компанія «Mascarade» пропонує придбати венеціанську структурну штукатурку, лаки, фарби, шпаклівки, а також інструмент, за допомогою якого проводиться обробка приміщень.

Внутрішнє оздоблення з використанням матеріалів «Mascarade» має наступні переваги:

Різноманітність ефектів. Оздоблення стін декоративною штукатуркою, шпаклівкою і іншими матеріалами «Mascarade» дозволяє створити гладку або фактурну поверхню, що імітує структуру природного каменю (мармуру), рисунок піщаного бархани, ефект «замерзлого скла» або «металізованого вельвету». C допомогою універсальних чи водно-дисперсійних пігментних паст обробка приміщень дозволяє відтворити будь-який відтінок по каталогу Mascarade.

Високі експлуатаційні характеристики. Оздоблення штукатуркою, шпаклівкою і іншими матеріалами «Mascarade» дозволяє надійно захистити базове покриття від зовнішніх впливів. Внутрішня декоративне оздоблення стін з використанням матеріалів «Mascarade» витримує понад 10 тисяч циклів мокрого стирання, стійка до впливу води і лугів (до 24-120 годин залежно від виду поверхні і використовуваного матеріалу).

Можливість нанесення в широкому діапазоні температур і вологості. Обробка може проводитися при температурі від +5 ° С до +30 ° С і вологості повітря до 80%. При роботі в закритих приміщеннях необхідно забезпечити достатню постійну вентиляцію. Внутрішнє оздоблення з використанням декоративної штукатурки «Mascarade» повністю висихає за 24 години.

Декоративне оздоблення квартир

Роботи здійснюються за допомогою таких інструментів:

Кельма. Ручний інструмент, який представляє собою відшліфовану з обох сторін сталеву лопатку з вигнутою рукояткою. Кельма призначена для укладання, накидання і розрівнювання декоративної штукатурки .

Шпатель. Ручний інструмент, який представляє собою гумову, дерев'яну або металеву пластину з ручкою. Шпатель використовується для очищення стіни або іншої поверхні в приміщенні перед базової або фінішною обробкою.

Валик. Ручний інструмент циліндричної форми з ручкою. Валик призначений для нанесення рідких або в'язких оздоблювальних матеріалів на поверхні великої площі.

Похожие страницы