Розглядаємо види і вибираємо кращу фарбу для стелі

Фарба для стеліСьогодні фарбування стелі залишається актуальною і затребуваною, незважаючи на велику кількість більш сучасних оздоблювальних матеріалів. У нашому матеріалі ми розглянемо основні види фарби для стель, вивчимо їх особливості, переваги.

Зміст статті

1 Трохи про нинішні реалії 1.1 Вологі приміщення 2 Види 2.1 Водоемульсійні 2.2 Акрилові 2.3 Латексні 2.4 Силікатні 2.5 Силіконові

Трохи про нинішні реалії

Щоб полегшити вибір фарби для стелі, виробники почали випускати спеціальні стельові склади, які витримують вплив негативних факторів. Основою суміші служить дисперсний розчин і синтетичні компоненти. Спочатку фарба має білий колір, а для додання необхідного кольору додають пігменти - кольори. Додавати його потрібно перед фарбуванням стін .

Фарба для стеліСпоживачі виділяють три категорії фарб. Відмінність між ними полягає в стирання і вологостійкості:

Побілки. Їх не можна чистити, мити; Фарбування. Очищаються мильними розчинами, але без застосування щіток і абразивів; Поверхні, які очищаються щітками і мильними розчинами.

Самі споживачі придумали такий поділ. А дизайнери відрізняють фарби для стелі в залежності від блиску - матові і глянсові.

вологі приміщення

Якщо всередині приміщення спостерігається підвищена вологість, тоді фарбування стель слід здійснювати тільки спеціальними вологостійкими складами, що мають додаткову антигрибкову захист.

Тому фарбування стін на кухні, всередині ванною варто виконувати сумішами пом'якшеній зернистості на базі акрилу або вінілу. Вони добре відштовхують воду, не стираються, не зношуються і швидко висихають після нанесення на поверхню.

види

Щоб фарбування стелі своїми руками дала бажаний результат, вам слід спершу вибрати відповідну суміш. Найкраще розділити їх види в залежності від основи, яка застосовується для їх виробництва.

Сьогодні фарби dulux зарекомендували себе з кращого боку, хоча у них є багато конкурентів. У підсумку яка з них краще і який склад слід вибирати - питання важливе.

Похожие страницы