Стаття про шкоду і вульгарності жіночої моди

Практично всю історію Заходу супроводжує історія жіночої моди, жіночої косметики і парфумерії та жіночої галантереї. Чоловіча мода не є таким предметом обговорення і уваги суспільства, як жіночі.

У даній статті буде висвітлена в найбільш важливих моментах тема про шкоду сучасної моди у всіх її проявах; основний упор буде зроблений на жіночій моді. Коротенько висвітлимо ту шкоду, яку надає жіноча мода на здоров'я жінки і на моральність.

Косметика, що наноситься жінками на обличчя з метою надання краси, таїть в собі чимало шкідливого. Особливо регулярне і рясне нанесення косметики погано впливає на здоров'я шкіри і волосся. Мало хто знає, з чого виготовляють косметику. У косметиці можуть використовувати різні речовини, такі як бронопол, миш'як, технічне масло. Останнє отримують з нафти; технічне масло - це суміш рідких вуглеводнів, відокремлених від бензину. Його застосовують в промисловості для змащення і як розчинювальну рідина. При використанні в косметиці в якості зволожувача, технічне масло утворює водовідштовхувальну плівку і замикає вологу в шкірі. Технічне масло має тенденцію розчиняти природний шкірний жир і збільшує дегідратацію. Воно визнане найчастішою причиною прищів і різних висипів у жінок, що використовують косметику на технічному маслі. Було виявлено, що при виробництві технічних масел, в них присутні канцерогени, причому сильної концентрації.

Шкода косметики виражається в передчасному старінні шкіри, хоча жінки очікують зворотного ефекту. Крім того, косметика може призвести до раку шкіри. У натуральної косметики термін придатності дуже малий, її часто використовують простроченої, що дуже небезпечно.

Похожие страницы