ТОП-10 кращих фарб для дерева

Сучасний ринок переповнений пропозиціями від виробників фарб, але коли справа стосується ремонту, важливо знайти дійсно вартий продукт. Нижче наведено список 10 кращих фарб для дерева.

ISOMAT (Греція)

Більш ніж за 35 років свого існування виробник заробив собі гідну репутацію всередині країни. Сьогодні продукція компанії широко представлена на європейському ринку. Її асортимент включає більше 300 різних видів фарб, а палітра становить близько 2000 відтінків. Фарби ISOMAT для дерев'яних поверхонь вважаються одними з кращих завдяки їх міцності і стійкості до дії вологи.

/> Рогнеда (Росія)

Компанія займає впевнену позицію серед вітчизняних виробників лакофарбової продукції, в першу чергу, через інноваційного підходу до виробництва. Одним з останніх хітів є фарба з вогнетривким властивістю, яка до того ж екологічно чиста. До того ж така фарба попереджає поява шкідливих грибків та комах.

ACE PAINT (США)

У Росії існують представництва цієї американської компанії. Основний критерій продукції - це її екологічна безпека. Акрилова фарба з латексної основою - інноваційна розробка фірми. Вона підходить для покриття будь-яких поверхонь і має високу стійкість.

ADLER (Австрія)

Компанія широко відома на світовому ринку. Виробники активно використовують нові технології, оновлюючи і покращуючи свою продукцію. Фарби цієї компанії часто застосовують в декоруванні. Їх склад забезпечує довговічність і стійкість до негативних впливів зовнішнього середовища, тому фарби ADLER сміливо можна використовувати як в приміщенні, так і для садових меблів або зборів.

NEOMID (Росія)

Продукція компанії постійно еволюціонує, підвищуючи якість своїх продуктів і їх екологічні властивості. Наприклад, їх нова вогнетривка фарба характеризується підвищеною стійкістю до грибків, цвілі і тримається близько десяти років. Ці фарби часто використовують авторитетні компанії, пов'язані з автомобілебудуванням.

ALPINA (Німеччина)

Вже понад 100 років під цим німецьким брендом виробляються не тільки фарби, але і інші лакофарбові продукти. Емалі і фарби не володіють сильним запахом і швидко висихають. Вони добре переносять вологу і довго зберігають вигляд свіжості. Продукція компанії представлена величезним вибором кольорів і вважається однією з кращих в Німеччині.

Похожие страницы