Як Вибрати Фарбу для Стелі

Найбільш поширеним і зручним є покриття стелі водорозчинні фарбами. В даний час на ринку представлена величезна кількість цього типу фарб, різних за характеристиками. Найбільш часто використовувані при домашньому ремонті це акрилові, латексні, силікатні, і силіконові фарби. Розглянемо їх більш детально.

Акрилові латексні фарби

Найбільш популярні серед водорозбавляються фарб. За словами фахівців, для отримання якісного покриття досить нанести на поверхню всього два шари акрилової латексної фарби. При цьому покриття виявляється досить еластичним і здатне перекривати тріщини в підставі шириною до 1 мм. Якщо необхідно створити якісне, стійке до забруднення покриття, то застосування акрилової фарби найбільш доцільно. Але якщо до покриття пред'являються високі вимоги по паропроникності (наприклад, фарбування будинків з поганою гідроізоляцією фундаментів), фахівці рекомендують використовувати силікатні або силіконові фарби.

Силікатні фарби

Застосовуються, як правило, для фарбування мінеральних поверхонь, наприклад, мінеральних штукатурок, або поверхонь, раніше забарвлених вапняною, цементної або силікатною фарбою. При використанні силікатної фарби слід попередньо нанести на поверхню силікатна грунтовку. У порівнянні з акриловими фарбами силікатні фарби менш еластичні і не перекривають дрібних тріщин в основі. Завдяки високій паропроникності, силікатними фарбами часто забарвлюють будівлі старої споруди, стіни яких погано захищені від підняття грунтових вод. Силікатні фарби підходять для фарбування стін, що піддаються впливу вологи зсередини будівлі. У силікатних фарб є важлива властивість - вони не підтримують розвиток мікроорганізмів і тому не вимагають використання антисептичних добавок перед фарбуванням поверхні.

Похожие страницы