Як Фарбувати Стелю водоемульсійною фарбою

При остаточній обробці стін все частіше використовується фарбування, цей вид обробки набирає все більшої популярності, в тому числі завдяки появі на ринку нових фарб, нових технологій, сучасних способів фарбування.

Все менше людей із середнім достатком обклеюють стіни житлових приміщень шпалерами, також падає популярність і інших оздоблювальних матеріалів, вартість яких рік від року зростає. А ось фарба - матеріал демократичний, якість рік від року підвищується, а ціна тільки падає, так як через збільшення попиту стрімко підвищуються обсяги продажів. А масовий матеріал - він завжди недорогий.

Отже, ми зупинилися на такому варіанті обробки приміщення, як фарбування. Перед фарбуванням стіни ретельно обробляються, вони повинні бути ідеально рівними, адже фарба не зможе приховати недоліки, шви і інші нерівності. Нижче піде мова про деякі найбільш популярних способах фарбування стін , в результаті яких ваші стіни перетворяться, додадуть житлу доглянутий і ошатний вигляд.

ОСНОВА
В першу чергу стіни штукатурять, а потім, починають готувати їх до фарбування. Для видалення крапель розчину використовується груба щітка з нейлону. Далі поверхню стіни грунтується, потім наноситься шпаклівка і проводиться шліфування поверхні стіни. Оскільки нова штукатурка в своєму складі має лужне вміст, то фарбу потрібно використовувати ту, у якій в основі немає розчинника. Перед нанесенням фарбувального складу необхідно дочекатися повного висихання стіни.

У разі якщо вам необхідно ще раз внести зміни в забарвлення стін, колишня фарба зчищається, далі весь процес повинен відбуватися з самого початку, тобто з штукатурення стіни, грунтовки та шліфування і тільки потім фарбування потрібної ділянки.

ГРУНТ
Прекрасні властивості має грунтовка акрилова з антибактеріальним складом, що дуже важливо, оскільки вона дезінфікує бетонні або дерев'яні стіни, проникаючи в пори. Особливо рекомендується для вологих приміщень. Застосовуватися може як всередині, так і зовні приміщення.

Маючи акрил в складі, грунтовка буде ідеальною основою для латексних, акрилових фарб. Покриття захисно-, будівельна шпаклівка також відмінно ляжуть на цю ґрунтовку.

Похожие страницы