Полівінілацетатна Водоемульсійна Фарба

Готуючись до переробок в квартирі, ми приходимо до проблеми підбору фарби, завдяки якій наші дизайнерські думки оживуть. Вона повинна підходити по 3 параметрами: безпека, висока якість, довговічність. Всім озвученим параметрами підходить поливинилацетатні фарби з водоемульсійною складової, або ще їх можуть називати ПВА. Привабливість цих фарб обумовлена їх збалансованим складом за ціною, якістю і величезному вибору. На сьогоднішній день будівельні магазини готові надати більш 30 кольорів з глянцевими і матовими поверхнями. Виробник робить основний упор на ГОСТ - 28196 89 серед представлених фарб, які мають найкращі технічні характеристики.

Що це таке, склад і характеристики

Полівінілацітатние склади - це емульсія розроблена за шаблоном «масло у воді», де головними компонентами припадають:

  • Водна емульсія в основі з полівінілацетатом - найголовніший компонент, на вигляд схожий на густу в'язку сметану. Оскільки до складу входить вода, то варто пам'ятати про температуру замерзання в 0 ° C, є і непластифікований емульсія витримує 3-4 повтором повної заморозки);
  • Фарбувальні пігменти - дають забарвлення клею;
  • Стабілізатори - ряд добавок, що поліпшують технічні характеристики;
  • Стельова забарвлення полівінілацетатними водоемульсійними фарбамиПластифікатори - регулюють фізико-механічні властивості і відповідають за плівкоутворення.

Час висихання втиснути фарби близько 2-3 годин, дотримуючись температуру в 17-23 ° C. Після висихання на поверхні виходить трохи пористий підлозі матовий шар плівки.

Ціна полівінілацетатних фарб відносно невелика так як склад її дуже простий, однак варто знати, що вони бояться вологи. Виключно в сухих приміщеннях складу розкриває свій потенціал на 100%.

Спільно з ПВА фарбами можливо використовувати колір потрібного кольору. Таке поєднання слід змушують згідно пропорції в інструкції і клей готовий до застосування.

Інформація: За фактом водно-дисперсійні й водоемульсійні склади фарб максимально наближені один до одного. Після фарбування поверхні своїми руками , яка увійшла до складу емульсії вода йде, пластифікатори тверднуть і робляться гідрофобними.

Порядок роботи

Похожие страницы