Як клеїти шпалери на фарбу Для того щоб освіжити стіни своєї

Як клеїти шпалери на фарбу

Для того щоб освіжити стіни своєї квартири або будинку, можна провести ремонт "на швидку руку", тобто просто поклеїти нові шпалери. Але як клеїти шпалери на фарбу масляну, водоемульсійну або побілку, нанесені на стіни давно, і взагалі, чи можна це робити? Можна, але дотримуючись при цьому деякі обов'язкові умови.

Готуємо робочу поверхню

Стара фарба на стінах доставляє багато неприємних моментів це і тріщини, і "лисини", що з'являються при частковому відшаруванні фарби разом зі штукатуркою, і нерівності від напливів, що залишилися від давніх безладних мазків пензлем, і просто обридлий колір масляної фарби. А якщо олійною фарбою пофарбовані стіни кухні - то і в'ївся в них неприємний застарілий прогірклий запах.

Перше, що ви повинні зробити це підготувати робочу поверхню. Дл цього вам буде потрібно грубозерниста наждачний шкурка на тканій основі. Всю масляну фарбу бажано зачистити, приділяючи особливу увагу обсипали місцях, які потім потрібно буде акуратно зашпаклювати.

Після того, як шпаклівка висохне, по ній теж потрібно пройтися шкіркою. Якщо у статі встановлено плінтус, то його краще зняти, а після завершення всіх робіт - встановити на місце.

Не можна клеїти шпалери на сирі стіни з фарбою або уражені пліснявою. Абсолютно недостатньо, якщо ви обробите ці ділянки протигрибковим препаратом і просто підсушіть. Обов'язково потрібно усунути причину, яка провокує вогкість і цвіль. Як найпростіший засіб - закріпіть на стіні відрізок рулонного утеплювача, а потім, наклеївши на нього пластмасову сітку, заштукатурьте шаром сухої суміші або просто закрийте листом гіпсокартону.

Похожие страницы