ЯК ВИБРАТИ КЛЕЙ РОЗПЛАВ

ЯК ВИБРАТИ КЛЕЙ РОЗПЛАВ

Цей клей розплав відрізняється високо швидкістю склеювання, що дуже важливо при виробництві меблів. Завдяки такому гідності процес виготовлення здійснюється швидко, що ефективно позначається на виробничих обсягах. Вы можете заказать и купить клей расплав по самой выгодной и не дорогой цене, без накруток и переплат.

Клей розплав відрізняється прекрасними показниками екологічності. Це означає, що його можна спокійно використовувати при виготовленні дитячих меблів. Товарами можуть успішно користуватися люди, які страждають від алергії, так як у них не виникне ніяких проблем зі здоров'ям через клею розплаву.

Самим головним достоїнством матеріалу є міцність і надійність. Якість склеювання не тільки швидке, але і дуже висока. Завдяки цьому статус меблевої фабрики високий, так як у клієнтів не виникає претензій через слабкості товарів, що забезпечує позитивні відгуки. Іншими перевагами є економність і пожежна безпека клею розплаву. Важливо й те, що його термін зберігання не має обмеження. Але для цього потрібно дотримуватися кімнатний температурний режим. Щоб здійснити приклеювання, слід нагріти матеріал до температури від 65 до 200 градусів. Також необхідно дотримати витримку 5-30 секунд. Робочий температурний режим - від ста градусів нижче нуля до ста градусів вище нуля.

З чого складається клей розплав

Головні речовини клею - термопластичні полімери і смоли. Коли відбувається нагрів до 180 градусів, гранули стають рідкими. Вона здатна заповнити пори. Клея відмінно поєднуються з різними матеріалами, при цьому забезпечують надійне скріплення. Коли клей розплав охолоджується до температури кімнати, клей твердне, тому стає особливо міцним.

Клей і його склад можна описати таким чином:

смола, яка відповідає за постійну структуру, а також за клейкість і липкість; зазвичай в клеї міститься каніфоль;

полімер, відповідає за міцність з'єднання, потрібну гнучкість, в'язкість; найчастіше застосовується полімер, які включає Етиленові молекули, а також винилацетат; завдяки такій речовині готовий продукт відрізняється прекрасною плинністю, і міцністю, клей сумісний з різними матеріалами;

віск, зволожує поверхню; клей виступає і в ролі розчинника, відповідає за потрібну температуру плавлення, а також швидкість затвердіння;

стабілізатори, застосовуються для того, щоб попередити формування кірочок; завдяки стабілізаторів характеристики клею розплаву постійні, незважаючи на вплив температури, снігу та інших факторів.

Похожие страницы