КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ

Сьогоднішній ринок нерухомості пропонує покупцям квартир в новобудовах широкий вибір варіантів. Це може бути квартира з чистової обробкою, яку будівельна компанія здає «під ключ». Однак великий попит мають пропозиції, які включають в себе необхідність або косметичного, або капітального ремонту і доопрацювання. Масштаб необхідних робіт в таких квартирах може обмежуватися лише обробкою стін і установкою сантехніки, але також може включати і більш масштабні роботи, наприклад прокладку комунікацій і інші роботи.

Самый большой ассортимент для Вашего дома или офиса предлагает москва двери стальные по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат.

КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ

Багато квартир в новобудовах крім безпосередньо ремонту потребують масштабної доопрацювання внутрішнього планування. Найбільш правильним варіантом для доопрацювання такої квартири буде звернення до професіоналів. Такі роботи - досить складний процес, який має безліч тонкощів і нюансів, тому їх проведення є далеко не кожному. Часто необхідно виконати такі види робіт, як:

Планування і монтаж внутрішніх стін

монтаж звукоізоляції

Утеплення стін стелі та підлоги

Може знадобитися встановити двері або вікна

Прокладка трубопровідних комунікацій різного призначення: системи опалення, водопостачання, газопроводу та каналізації

Монтаж сантехнічного обладнання

Монтаж проводки, а також приладів освітлення, розеток та ін

Проведення всіх етапів обробки стелі та підлоги, а також їх попереднє вирівнювання

Встановлення лічильників та іншого електрообладнання

Багато монолітні новобудови припускають спочатку повна відсутність внутрішніх стін. При проведенні планування в таких квартирах потрібно точно враховувати особливості системи вентиляції, а також розташування каналізаційних стояків.

Будинки панельного типу мають властивість давати усадку протягом декількох років після їх будівництва. Це необхідно враховувати при проведенні капітального ремонту. При проведенні робіт в такому будинку потрібно застосовувати різні стійкі до усадки методи обробки. Наприклад, можна використовувати арматуру, крім того використовувати для обробки пластикові панелі. Багаторівневі натяжні стелі і різні стяжки на підлозі теж можуть стати відповідним рішенням.

КОСМЕТИЧНИЙ РЕМОНТ

Після того, як капітальний ремонт успішно проведений, все встановлено і змонтовано, можна переходити до косметичного ремонту. Багато видів робіт, які сюди відносяться, доступні більшості людей. Це такі роботи як:

Остаточна підготовка стін до фарбування або поклейки шпалер або нанесення декоративної шпаклівки.

Фарбування стін або обклеювання їх шпалерами

Вистилання ламінату, паркету або лінолеуму на підлозі

При необхідності, заміна або установка дверей

Закріплення плінтусів, карнизів і інших елементів остаточної обробки

Як вже було сказано, капітальний ремонт квартир, краще довірити професіоналам, а багато елементів косметичного ремонту доступні більшості людей. Однак якщо за роботу береться людина, яка володіє навичками проведення ремонту, можна розраховувати на більш якісний результат.

Похожие страницы