Золота Фарба для Стін

банер дизайнерамОднією з популярних в колекції фарбувальних складів «Benjamin Moore» є золота фарба, активно використовувана в декоруванні інтер'єрів. Цей вид покриття є не тільки естетично привабливим, але і дуже високо оцінюваним за своїми експлуатаційними якостями.

Таке покриття з ефектом золота чудово лягає - гладким, рівномірним шаром, без розлучень, міхурів і інших дефектів. Крім якісного нанесення, фарба при цьому швидко сохне, і що також важливо, майже зовсім не пахне.

Золота фарба має гарну вологостійкість, завдяки якій покриття не роздувається при попаданні вологи, його можна мити, усуваючи навіть такі забруднення, як плями від фломастерів, кетчупу, помади. Вологостійкість в поєднанні з паропроникністю даного покриття з ефектом золотого сяйва, крім того, сприяє підтримці здорового мікроклімату в кімнатах.

Золота фарба для стін не схильна до вигоряння, вона довговічна і характеризується стійкістю до подряпин - таке покриття можна вважати вічним, якщо тільки вам особисто не захочеться внести зміни в інтер'єр.

Похожие страницы