Чистки шкіри обличчя

Чистки шкіри обличчя

Чистки шкіри обличчя застосовуються як підтримуюча процедура, дає тимчасовий ефект очищення. Під час чисток відбувається очищення на рівні рогового шару шкіри. Розрізняють декілька видів чисток, які застосовуються і в нашій клініці:

Чистка лица в Киеве от опытных специалистов гарантируют индивидуальный подход и подбор средств по самой выгодной и доступной цене.

Гігієнічна - секрет з пір витягується шляхом натискання спеціальної медичної лопаткою. Відновлювальний період становить близько доби, тому що на шкірі залишається почервоніння.

Ультразвукова чистка обличчя, застосовувана в нашій клініці, найефективніша і найменш травматична процедура.

Зверніть увагу, що всі чистки особи найкраще застосовувати в комплексі з більш ефективними процедурами (пілінги, фототерапія) або ж як елемент підготовки шкіри до інших маніпуляцій (LAFT-омолодження, контурна пластика і ін .. Як самостійна процедура чистки обличчя можуть застосовуватися тільки на здорової і молодий шкірі.

Чистка шкіри обличчя

Показання до чисткам

підвищене саловиділення;

тьмяний колір обличчя;

розширені пори.

очікуваний ефект

глибоке очищення шкіри і пор;

лікування чутливої шкіри.

механізм впливу

Легкий дотик лопаточки ультразвуку до шкіри обличчя викликає поява ультразвукової вібрації у вигляді хмари. Ось цим звуковим хмаркою знімається верхній шар ороговілих клітин і лусочок. Регулюючи УЗ хвилі, ми досягаємо усунення секрету з сальних залоз і очищення шкіри.

Наступ ефекту після чистки особи

Ефект помітний вже після першої процедури. Робиться курсом приблизно 10 процедур.

відновлювальний період

Не вимагається.

Чистка особи - це процедура для тих, хто хоче завжди виглядати доглянуто і красиво. Хто хоче мати здоровий і сяючий колір обличчя. Завдяки чищенні особи можна позбутися від забруднень, прищів і «чорних крапок», які псують обличчя і провокують розвиток різних інфекцій.

Наша шкіра - це фундамент зовнішності.

Після чищення особи шкіра стане ніжною і свіжою. Перше, що необхідно зробити після сеансу - це дезінфікувати і заспокоїти шкіру.

Для дезінфекції, як правило, лікар-косметолог застосовує заспокійливі маски, дарсонвалізацію і інфрачервону лампу.

Після механічного чищення обличчя не можна вмиватися мінімум 12 годин, також не можна користуватися косметикою і наносити макіяж. Протягом 3 днів необхідно буде протирати шкіру обличчя антисептичну (протизапальну) лосьйоном. Також необхідно бути готовим до того, що відновлення шкіри обличчя після чищення (особливо механічної) може зайняти деякий час - від доби до 2 - 3 днів. Головне, що результат того вартий.

Похожие страницы