Cтруктурна Штукатурка

Міцна штукатурка для обробки стін 

Кращі фасади - ті, які захищають будинок зовні і в той же час прикрашають його.
Структурна штукатурка Alpinа EXPERT - готове і дуже просте в застосуванні матове водовідштовхувальне структурний покриття для зовнішніх стін.
Структурна штукатурка Alpina EXPERT - водоразбавімие матеріал, завдяки чому вона дуже проста і економічна в застосуванні. За невелику кількість етапів робіт Ви досягнете чудових результатів.
Завдяки високій паропроникності регулюється вміст вологи в підставі, і фасад в цілому стає більш атмосферостійким.
Структурна штукатурка Alpina EXPERT придатна для самих різних сфер застосування: для нанесення на бетон, мінеральну штукатурку і шпатльованних поверхні, а також на системи теплоізоляції фасадів.
Структурна штукатурка Alpina EXPERT - професійне структурний покриття, яке завдяки свооего простоті в роботі повинно бути у кожного домашнього умільця і майстри-професіонала.

Область застосування:
Всередині і зовні
Відмінна атмосферостійкість
Відмінно наноситься і структурується

Колеровка
Штукатурка застосовується як білий продукт під фарбування або заколероваться машинним способом за допомогою системи Alpina ColorMix.

Нанесення
Підстави: вапняно-цементні штукатурки і шпаклівки, бетон, дисперсійні шпаклівки, старі матові дисперсійні фарби.
Підстави повинні бути міцними, чистими, сухими, мати несучу здатність і не містити речовин, що перешкоджають адгезії.
При нанесенні на гладкі, контрастні або невбираючі підстави і бетон - необхідно попередньо загрунтувати поверхню ґрунтовкою Alpina EXPERT Кварц-Грунт, заколероваться в колір фінішного покриття.
Нові вапняно-цементні штукатурки обробляти тільки через 2-4 тижні.
Підстави з легкої осипом або сильно вбирають необхідно 1-2 рази попередньо прогрунтувати ґрунтовкою Alpina EXPERT Грунт-Концентрат, розведеної в необхідній пропорції.

Похожие страницы