Варіаційна штукатурка

У порівнянні з іншими видами матеріалу вона не так схильна до згубного впливу атмосферних опадів, вигоряння від сонячних променів, перепадів температури. Завдяки цим властивостям Короїд ідеально підходить як для внутрішніх, так і для зовнішніх робіт.

2 Завдяки стійкості Короїд до середах з підвищеним вмістом кислот і лугів, його успішно можна наносити і на фундаменти будівель, в цьому випадку ця штукатурка буде служити додатковим захистом цоколя від надмірної вологи. Ціна штукатурки короїд залежить від виробника і складу, проте останнім часом ціни помітно вирівнялися.

І третій, один з найпопулярніших варіантів - глянцева "Карта Світу". Матеріал Marmorino Naturale має можливість стати більш глянцевим за допомогою додаткового самополірующегося складу Finitura Autolucidante. Таке нанесення відмінно підходить до класичних інтер'єрів. І як би імітує ефект "Карти Світу" на мармуровій поверхні.

Додаткове декорування (перламутрова лессировка, золоте світіння зсередини, дзеркальний глянець) відкриває необмежені можливості для дизайнерських експериментів в різних стилях - від величної античності і респектабельної класики до сучасного хай-тека. Завдяки чому цей ефект протягом багатьох років є заслуженим лідером продажів.

4 Якщо є необхідність отримати більш дрібну фактуру - завжди є можливість скористатися додатковим інструментом - наприклад - морський губкою.

Приготувати клей можна самостійно для цього в класичний цементний розчин додається клей ПВХ (1 л. На відро суміші). Такий прийом не сильно скорочує витрати, але це збільшує трудомісткість процесу і його тривалість (просіювання, витримування пропорцій, замішування та т.п.).
Фахівці відзначають, що більш зручним засобом є клей-пена.Пена зручніше в роботі, за рахунок відсутності мокрих робіт і втрати часу на витримку розчину, а також у неї набагато менше витрата.

Розглядаючи упаковку, не полінуйтеся відшукати виробника. Відомі фірми з хорошою репутацією і наявністю міжнародних сертифікатів якості - найкращий варіант при виборі фарби.
Обов'язково вибирайте фарбу з урахуванням наявного типу підстави. Дерево, шпалери під фарбування, стінові панелі, штукатурка і т.д. - окремі види фарби краще «лягають» на ту чи іншу поверхню.

Окремо стоїть так звана вариационная штукатурка. В цьому випадку окремо купується база і окремо наповнювач. На сьогоднішній день окремо можна придбати мармурову, кварцову крихту різної фракції, флоп і чіпси. Це дозволяє самостійно контролювати кількість наповнювача і його фракцію.

Похожие страницы