Декор Стін Фарбою

Декор стін в квартирі

види декору

Виконати декорування стін можна двома варіантами:

  • глобально;
  • Тимчасово.

Їх слід розглядати окремо, оскільки покриття оброблятися буде різними способами. Тому декор вийде різним.

Глобальні зміни

Якщо ви хочете поміняти стіни кардинально, поміняти покриття, тоді задекорувати їх можна:

Як саме виконати декор стін - вирішувати тільки вам. Наше завдання - розповісти про декорування стін доступними і простими для непрофесіонал способами.

комбінація шпалер

Декор стін в квартиріЧи не найпростіший декор стін своїми руками , який зажадає від вас придбати різні види шпалер. Послуги дизайнерів навряд чи будуть потрібні, якщо ви маєте уявлення про те, чого хочете досягти.

Деякі виробники істотно спрощують покупцям завдання декорування стін, випускаючи відмінно поєднуються між собою шпалери. Вони можуть мати різний дизайн, але разом створювати дивовижний ефект.

Хтось обклеюють всі стіни, інші - тільки одну або навіть частина стіни. Простий, але цікавий варіант декору.

фотошпалери

Вважати таке декорування стін застарілим і неактуальним не варто. Сьогодні випускають різноманітні фотошпалери високої якості, можна замовляти індивідуальний дизайн, заснований на ваших фотографіях, картинах, бажаних пейзажах.

Декор стін в квартиріАле врахуйте, щоб декорування стін не виявилося позбавленим смаку, використовувати фотошпалери необхідно тільки на одній стіні. На інших залиште спокійні, звичайні шпалери або інший оздоблювальний матеріал, який не привертає до себе велику увагу. Основний акцент робиться на стіні, покриття якого виконано з фотошпалер.

Оздоблювальні матеріали

Ми згодні, що фотошпалери і комбінація шпалер - це кілька застаріле рішення для декору стін, оскільки сьогодні існує маса чудових альтернатив.

Багатьма виконується обробка стін декоративним каменем, дикими камінням, мозаїкою, цеглою, фальшкамін з гіпсу, штукатуркою.

Сучасна декоративна штукатурка - це чудовий декор стін, який ви без проблем зможете виконати своїми руками. Даний матеріал приховує дефекти на поверхні стіни, створює геометричні фігури, дозволяє малювати об'ємні візерунки. Додайте в білу штукатурку фарбувальні пігменти, і отримаєте матеріал будь-якого кольору на свій смак.

Дизайнери створюють унікальне покриття в квартирі на основі декоративної штукатурку, нерідко розбавляють декоративним камінням на стінах. Взагалі сьогодні штукатурку і оздоблення стін декоративним каменем користується великим попитом. Але якщо у вас навичок дизайнера і художника немає, роботу рекомендується доручити фахівцям.

фарба

Якщо обробка стін декоративним каменем для вас занадто складна або не відповідає дизайну інтер'єру, використовуйте фарби.

Похожие страницы