Декоративне фарбування стін своїми руками: відео

У сучасній будівельній сфері поняття фарби в значній мірі еволюціонувало і набуло безліч вражаючих різновидів для створення візуальних ефектів. Сучасні фарби складаються з 3 взаємопов'язаних компонентів: носія, пігменту (який і надає складу певне колірне звучання) і сполучного речовини. І хоча при процесі забарвлення носій випаровується, існує кілька його різновидів для фарб, що використовуються в житловому приміщенні.

Переваги декоративної фарби

Водоемульсійні містять носій у вигляді крихітних часток, які потім зливаються в одну суцільну плівку. Олійні фарби містять носій в розчиннику, створеному на основі гасу. Тому, навіть при остаточному висиханні зберігається специфічний запах, що робить даний вид фарби непопулярним. Найбільш актуальними, відповідають всім вимогам як будівельних фахівців, так і сфери охорони здоров'я, є декоративні (фактурні) фарби. krakle-kraskaВони використовуються для створення ряду об'ємних, опуклих, візуальних ефектів.

Підготовчі роботи перед нанесенням декоративної фарби

Якщо ви впритул підійшли до практичного будівельного етапу зверніть увагу на попередні складові:
• створіть ескіз майбутнього інтер'єру, ретельно продумайте очікувані колірні нюанси і відтінки;
• придбайте необхідні для процесу фарбування інструменти: флейцевой і тонку кисті, валик з насадкою і довгою тонкою ручкою; шпатель, наждачний папір - для зачистки та шліфування, лоток для фарби; клейонку для захисту поверхні, а також відро - для змішування і розведення фарби.

Альфа і омега фарбування

Сама ж процедура забарвлення починає з виміру. Для цього помножте площа від підлоги до верхньої кромки стелі на периметр кімнати. Для фарбування віконних прорізів і дверей зробіть запас фарби.

Другим етапом виступає підготовка поверхні до фарбування. Дизайнери інтер'єру підкреслюють, що поверхня стіни повинна бути рівною і гладкою. Фарба не маскує дефекти, а лише підкреслить їх самим невигідним чином. І замість ексклюзивного дизайну ви ризикуєте отримати справжню пародію на нього.

Похожие страницы