Фактурна Штукатурка Фото

МАЛЕНЬКА ПРИХОЖАЯ, ЩО РОБИТИ ?, 

Облаштування передпокої - цікава і непроста задача. Мало хто з власників квартир в будинках старої споруди може похвалитися великими площами. Ось і доводиться ламати голову: як на невеликій площі розмістити все необхідне, та ще зробити це так, щоб виглядало стильно. Адже саме це приміщення створює перше враження про квартирі або будинку в цілому. Тому оформлення прихожей - завдання відповідальне: розробка дизайну інтер'єру цілком може задавати тон при оформленні всіх інших кімнат.
Вузька передпокій
Правильно оформити вузьку передпокій, м'яко кажучи, непросто. Рішень трохи, але вибір все-таки є. Перший спосіб - придумати, яку зі сторін можна зайняти меблями. Бажано ту, на якій двері розташовані далеко один від одного. Уздовж цієї стіни і варто ставити меблі.
Другий варіант - використовувати під шафу і вішалку дві сусідні стіни - коротку і довгу. Теж непоганий варіант в функціональному і в естетичному плані.
Розміщувати меблі уздовж двох протилежних стін у вузькому приміщенні - абсолютно неправильно: доведеться лавірувати між ними, постійно натикаючись на кути. Щоб друга стіна не виглядала порожній, на ній можна закріпити дзеркало, повісити вузькі настінні полки, на яких розмістити елементи декору або якісь дрібниці. Є кілька традиційних дизайнерських прийомів, які дозволяють розширити візуально кордону, а нові розробки в області систем зберігання допоможуть в невеликий обсяг помістити все необхідне.
Стіни, підлога, стеля
Щоб візуально приміщення здавалося більше, стіни повинні бути світлими, бажано - з невеликим ступенем глянцю. Наприклад, є фактурні фарби або штукатурки з легким додаванням перламутру. Глянцева стеля (слабо виражений глянець більш доречний) - це зазвичай натяжна. Він буде відбивати світло і те, що відбувається в приміщенні, роблячи його більш просторим. В економ-варіанті глянсовий ефект дадуть пластикові панелі.
Якщо глянець вам не подобається зовсім, можна обійтися і без нього, але від світлих тонів краще не відмовлятися. Причому найчастіше кольору вибирають теплих відтінків.
Важливу роль в оформленні прихожей грає світло. Його має бути багато: передпокої практично завжди без вікон. За рідкісним винятком зустрічаються в просторих котеджах, та й то не завжди. Тому на висвітлення прихожей звертаємо максимум уваги. Щоб керувати світлом можна було з різних ...

Бажано щоб було як загальне стельове освітлення, так і в якихось зонах. Наприклад, біля дзеркала. Дзеркала взагалі - відмінний спосіб візуально збільшити приміщення, а правильно підсвічені, вони ще й і дуже красиві.
Одна з тенденцій останніх років - обробка стін декоративним каменем. Причому частина стін роблять гладкими - зазвичай фарбованими і тільки частина обробляють каменем. На фото вгорі ви бачите відразу кілька прийомів, завдяки яким малогабаритна передпокій виглядає більш просторою. По-перше, ретельно розроблена схема освітлення дає достатньо світла, створюючи затишну атмосферу. По-друге, дзеркальні двері шафи, що відображають обстановку, розширюють межі приміщення. По-третє, вертикальні колони з необробленого каменю роблять стелю вище, ніж він є насправді. Важливу роль ще вибір меблів - глянцева і дзеркальна поверхня не виглядає «важкої», не завантажує простір. Комод обраний невеликої ширини. Він не заважає при русі, а функції свої виконує.

Похожие страницы