Декор Штукатурка Фото

Джерело: Houzz

Прості рішення з серії «Чому мені це не спало на думку?»

Деякі панянки плутають декор стін в інтер'єрі з чоловіком, вважаючи, що він повинен бути обраний раз і назавжди. Зовсім ні: є тисяча законних способів поміняти картинку перед очима, не втягуючись в ремонт. Для початку - 44 ідеї з російських і зарубіжних проектів.

1. Килим в рамці
Тільки не смійтеся, але одна з найоригінальніших ідей, за допомогою яких можна прикрасити стіну - це килим. За умови, що він в рамці і за склом. Виглядає солідно, музейно і гіпоалергенні.

2. Шпалери в рамці
Деякі шпалери коштують стільки, що дешевше клеїти на стіну гроші. Інша справа, що використовувати їх можна виключно в якості декору - наприклад, як велику картину в ефектному багеті. Тоді є сенс пополювати і за розпродажного залишками шпалер. Все одно вам більше рулону не знадобиться.

3. Шпалери-розмальовка
З ними ви будете розважатися не тільки в процесі наклеювання! Для кімнати хлопчика в цьому московському проекті господарі вибрали шпалери-розмальовку з малюнком на тему джунглів. Імовірно, маляті повинно вистачити їх на три роки.

4. Наскальна розпис
Ще одну ідею розмальовки можна запозичити з цього канадського проекту. Дизайнери влаштували свято печерного живопису по сирій бетонної штукатурці, а після покрили спеціальним складом, щоб стіни можна було мити без шкоди для інтер'єру і психіки. Тепер діти, вереском від захоплення, розфарбовують парнокопитних крейдою.

Що особливо приємно - малюнок нескладний, первісні люди впоралися, то й нам під силу.

5. Малюнок на стіні
Ніякі розмальовки не зрівняються з можливістю зобразити на стіні все, що заманеться. У всякому разі, для пристойного людини. Малюнок може плавно перетікати в об'ємну інсталяцію. Приклад - декор стін на фото .

6. Розпис по вагонке
Цей санвузол створювався для доньки дизайнера Лади Засімовой. Мокра зона оформлена плиткою Bardelli з великим квітковим малюнком. А дерев'яна стіна навпроти прикрашена розписом зі схожим мотивом.

7. Розпис за трафаретом
У школі думали, що образотворчого мистецтва - від слова знущання? Насправді розпис стіни за трафаретом не вимагає спеціальних навичок, тільки акуратності. На фото вище - гілка квітучої гліцинії, по посиланню нижче - майстер-клас від дизайнера Жанни Макаєвої.

Похожие страницы