Мінеральна Декоративна Штукатурка

Отже, ваш будинок практично побудований і прийшла пора задуматися про його обробці і утеплення. Універсальне рішення - система теплоізоляції фасадів - підійде для будь-якого регіону і місцевості. Наша стаття розповість, як вибрати оптимальну систему для тривалої експлуатації і при цьому виправдати свої витрати за рахунок подальшої економії.

Навіщо потрібен фасад?

Обивателі звикли позначати цим словом облицювання зовнішніх стін , яка надає будинку зовнішній вигляд, що найбільшою мірою відповідає побажанням власника і його уявленням про архітектурну естетику. Однак доступна нашому погляду декоративне оздоблення - лише поверхневий шар складної системи, що несе велике функціональне навантаження.

Так, найважливіша функція будь-якого фасаду - захищати несучі стіни від зволоження і змінних температур. Адже для будівництва, як правило, використовуються цегла, дерево, пінобетон і інші матеріали, піддаються руйнуванню під впливом погодних чинників.

Крім того, на сучасні фасадні системи покладено і відповідальна місія по зниженню тепловтрат будівлі.

«Завдяки своїй багатошаровій структурі вони вирішують завдання, які часто непосильні навіть для дуже товстих і масивних несучих стін з традиційних матеріалів. Наприклад, 60-80-міліметровий шар пінополістиролу або мінераловатної плити порівняємо по теплоізоляційним характеристикам з цегляною кладкою метрової товщини. Це означає, що використання фасадних систем з високоефективними утеплювачами дозволяє істотно зменшити товщину несучих стін і використовувати менш масивний фундамент. В результаті знижується витрата будматеріалів і скорочуються витрати на загальнобудівельні роботи, - пояснює Ксенія Клиновська, продукт-менеджер по системам теплоізоляції компанії CAPAROL, експерта в області захисту і теплоізоляції фасадів будівель. - Нарешті, для мешканців добре утепленого будинку важливо і те, що ефективна теплозахист забезпечує підтримку комфортного мікроклімату в житло і надійний захист, як від зимових морозів, так і від літньої спеки ».
Як неважко здогадатися, для будь-якого домовласника важлива не тільки зовнішня привабливість фасаду, але і його здатність протягом тривалого часу зберігати свій первісний вигляд. В іншому випадку він швидко зажадає ремонту або навіть заміни. А це не тільки величезні витрати, але і сумнівне задоволення жити в постійно відремонтованому будинку. Але для цього оздоблення фасаду повинна стійко переносити всі погодні явища. Залежно від регіону, це може бути пекуче літнє сонце або п'ятдесятиградусні зимовий мороз, сніг чи град, посуха чи сезонне підтоплення і т.д.

Похожие страницы