​Інфокрасниераз обігрівачі нообразія моделей для побутового використання »" ОБУ-Будівництво "

Інфрачервоні обігрівачі сьогодні користуються високим попитом. Вони мають масу переваг перед іншими моделями. Щоб отримати про них уявлення, необхідно знати про пристрій такого обладнання, про основні принципи його функціонування. Ну а

тут можна купити інфрачервоний обігрівач в москві

- www.santehnika-online.ru.

Що необхідно знати про інфрачервоні обігрівачі

У конструкції інфрачервоного обігрівача основна деталь - елемент, що випромінює тепло. Це може бути трубка з кварцу, металева пластина, ТЕН, спіраль відкритого типу. Моделі зі спіралями або з ТЕН вважаються морально застарілими і навіть небезпечними в експлуатації. Вони сильно нагріваються, тому використовувати їх в житлових приміщеннях не рекомендується. Подібні моделі небезпечні не тільки з точки зору ризику пожежі, але ще і з тієї причини, що обладнання сприяє окисленню кисню. Іншими словами, кисень спалюється, і це справляє негативний вплив на самопочуття тих людей, які знаходяться в приміщенні.

Практичним і відносно безпечним варіантом можна назвати нагрівач, що працює на кварцовою трубці. По суті, подібна трубка виглядає як та ж спіраль. Однак елемент поміщений в герметичну ємність циліндричної форми, виконану зі скла. Таким чином, кисень в процесі роботи обігрівача не спалюється. У той же час, ККД моделі на кварцовою трубці залишається високим. В цілому, він майже на 5 відсотків вище, ніж ККД обладнання, що працює на металевих пластинах. Недоліки у кварцових моделей теж є:

 • Обігрівачі можуть бути дуже потужними - приміщення нагрівається сильно, а це не завжди те, що потрібно. Часто подібні інфрачервоні обігрівачі підвішуються під стелею - так їх несприятливий вплив на атмосферу можна мінімізувати. У продажу є і обертові обігрівачі - вони встановлюються на підлозі
 • Кварцова трубка піддається значним навантаженням, часто виходить з ладу. Підраховано, що в середньому термін її експлуатації складає близько одного року. Після цього його потрібно замінити. А варто кварцова трубка недешево. Не випадково сучасні виробники дають на такі обігрівачі гарантію всього в півтора року.
 • Інфрачервоні обігрівачі на алюмінієвих пластинах

  На сегодняшний день билеты купить на поезд рекомендуем здесь.

  Обігрівачі, в конструкції яких є пластина, яка випромінює тепло, вважаються найсучаснішими. Інфрачервоне випромінювання виходить комфортним, м'яким. Сама пластина в процесі експлуатації обладнання може нагріватися до 3 тисяч градусів за Цельсієм. Це не так багато, як може здатися на перший погляд: досить згадати, що звичайний папір загоряється під впливом високої температури. Кисень не спалюється, що теж плюс. Серед інших переваг таких інфрачервоних обігрівачів - екологічність, безпечність. Нагріте повітря залишається чистим і свіжим. До недоліків моделей можна віднести, хіба що, звуки, які вони видають при роботі. Хоча деяким це навіть подобається: звук нагадує характерне потріскування дров, чому атмосфера в приміщенні здається більш затишною, що налаштовує на відпочинок.

  На що звернути увагу

  Вибираючи інфрачервоний обігрівач, слід звертати увагу на його пластину. Важливо, щоб на ній не було ні плям, ні подряпин, ні інших дефектів. Важливий момент - шар анодування, його товщина. Від моделей, у яких такий шар становить менше 15 мкм, краще відмовитися - елемент швидко вийде з ладу і потребують дорогої заміни.

  Похожие страницы