​Як побудувати теплицю з полікарбонату »" ОБУ-Будівництво "

Кожен дачник знає, наскільки важливо уважно підходити до будівництва теплиці, щоб урожай був рясним. Матеріалів для створення цієї споруди існує безліч. При цьому

полікарбонат для теплиць

є найбільш оптимальним вибором. Яким чином слід застосовувати цей сучасний матеріал, щоб побудувати надійну і практичну теплицю?

створення фундаменту

Як правило, теплиці мають прямокутну форму. Її стандартні габарити - 3х6 метрів, а висота - до 2,5 метра. Армування фундаменту корисно для збільшення його міцності, додання теплиці стійкості. Якщо ж розмір теплиці буде великим, то армувати фундамент необхідно.

установка каркаса

Перш за все, на підставу встановлюється каркас. Для цього можна скористатися:

- монтажним профілем;

- алюмінієм;

- сталлю.

Встановивши несучі частини, треба подбати про ребрах жорсткості, що закріплюються за допомогою саморізів. Не забудьте про створення кватирки, яка потрібна, щоб провітрювати парник.

установка полікарбонату

Вирізаючи матеріал, який обраний вами для теплиці, треба пам'ятати про стандартні розміри. Завдяки цьому ви досягнете деякої економії, пов'язаної з кількістю відходів. Обробити матеріал ви можете електролобзиком або циркуляркою. Потім треба намітити кріплення, після чого висвердлити отвори для монтажу.

На сегодняшний день покупать билеты на самолет рекомендуем здесь.

Сучасний полікарбонат ціна якого цілком доступна, є ідеальним матеріалом для парника. У процесі складання теплиці на каркас закріплюються спеціальні профілі і панелі матеріалу. З цією метою можна користуватися кріпленнями, в яких є ущільнювачі, Термошайби. При виборі саморізів варто звернути увагу на елементи з великим на пару міліметрів діаметром, ніж розмір отвору для монтажу. Для забезпечення герметичності та теплоізоляції конструкції потрібно використовувати самоклеящуюся і перфоровану стрічку.

Похожие страницы