Отримай кредит в Дніпрі на сервісі Vizmizaraz

Кредит в Дніпрі можна отримати різними способами. Якщо ви потребуєте в додаткових коштах, можна пошукати серед знайомих того, хто готовий вам позичити потрібну суму на певний проміжок часу, звернутися за допомогою в банківську структуру або скористатися послугами приватного позичальника.

Але далеко не завжди серед найближчого оточення друзів і знайомих знаходяться люди, які мають можливістю давати гроші в борг, а умови, на яких надають кредит фінансові організації і приватні позичальники в Дніпрі, підійдуть не кожному через досить високих процентних ставок і ускладненої системи оформлення позики .

Взяти кредит в Дніпрі можна набагато простіше і на більш вигідних умовах, якщо зайти на сторінку https://vizmizaraz.com.ua/cities/dnepr й скористатися послугами сервісу Vizmizaraz, що надає своїм клієнтам потрібні суми після нехитрої процедури оформлення, що займає не більше двадцяти хвилин.

Щоб отримати кредит в Дніпрі, тепер не потрібно вникати в усі нюанси договору з банком, витрачати час на вивчення і порівняння конкурентних переваг різних фінансових організацій, а потім довго збирати необхідний пакет документів - у нас ви можете отримати всю необхідну вам інформацію і оформити кредит в онлайн-режимі.

Що знадобиться для оформлення кредиту на сервісі Vizmizaraz?

Наш онлайн-сервіс надає кредит всім бажаючим отримати фінансову допомогу, при наявності у них:

 • паспорта, що підтверджує, що клієнт є громадянином України;
 • ідентифікаційного коду;
 • пластикової карти одного з українських банків.

Для заповнення електронної форми вам знадобиться півгодини вільного часу і доступ в інтернет з будь-якого пристрою - смартфона, ноутбука, стаціонарного комп'ютера.

Оформлення кредиту в Дніпрі онлайн: покрокова інструкція

Для початку знайдіть в інтернеті наш сайт і зайдіть на його головну сторінку. Процедура оформлення кредиту проходить в кілька етапів:

 • Реєстрація та відкриття особистого кабінету, для якого знадобиться вказати контактний номер телефону та електронну пошту. В кінці реєстрації вам прийде повідомлення, що містить код, введенням якого ви підтвердите, що надали справжню інформацію.
 • Заповнення анкети. В електронну анкету ви повинні внести паспортні дані (серію та номер), номер ідентифікаційного коду, займану посаду і назву організації, де ви на даний момент працюєте. Також в анкету потрібно внести дані про заробітну плату і додаткових джерелах доходу.
 • До того як підтвердити заявку, не поспішаючи ознайомтеся з умовами, які пропонує Vizmizaraz, звертаючи особливу увагу на процентну ставку, мінливу відповідно до термінів кредитування, і тільки після цього прийміть угоду.

Через деякий час (не довше кількох хвилин) на зазначений вами в онлайн-заявці номер поступить дзвінок від оператора колл-центру. З ним ви можете обговорити всі питання, що цікавлять вас моменти і уточнити умови кредитування і погашення боргу. Щоб завершити процедуру оформлення, консультант може задати декілька уточнюючих питань, що стосуються зазначених вами особистих даних. Як тільки заявка на надання кредиту в Дніпрі буде прийнята і схвалена, зарахування на карту відбудеться протягом двадцяти хвилин.

Категорії клієнтів, які можуть отримати кредит в Дніпрі на сервісі Vizmizaraz

У список клієнтів, які отримали кредит в нашій організації, потрапляють практично всі категорії громадян, які проживають в Україні. У нас можна отримати кредит без довідки про доходи в Дніпрі, оскільки ми використовуємо скоринговую систему, що дозволяє оцінити, наскільки клієнт платоспроможний на підставі сукупної оцінки дещо інших параметрів.

Завдяки функціонуванню цієї системи ми гарантуємо фінансову підтримку наступних категоріях громадян, яким часто відмовляють банківські організації:

 • людям пенсійного віку (65 років і старше);
 • молодим людям, які навчаються в ВУЗах і в зв'язку з цим не має постійного місця роботи;
 • тимчасово безробітним громадянам або тим, хто відчуває труднощі при оформленні довідки про доходи;
 • клієнтам, в силу різних обставин не здатним знайти поручителя.

До нас варто звернутися і людям з поганою кредитною історією - ми розглядаємо і приймаємо заявки на кредит в місті Дніпро і допомагаємо вийти з непростих життєвих ситуацій і такий неблагонадійній, з точки зору більшості банків, категорії платників.

Як погасити кредит в Дніпрі?

Процедура погашення кредиту, взятого в Vizmizaraz, так само проста, як і отримання позики. Для цього можна скористатися:

 • особистим кабінетом, відкритим при реєстрації;
 • терміналом самообслуговування ПриватБанку;
 • касою будь-якої української фінансової організації.
Похожие страницы