Як вибрати вимірювач потужності

Як вибрати вимірювач потужності. Одним з найважливіших міркувань при пошуку відповідного вимірника потужності є визначення того, що ви вимірюєте. Сигнал контрольованої навантаження є фазовим, двофазним або трифазним? Які діапазони напруги / струму будуть контролюватися? Вы можете заказать и купить электросчетчик ace 6000 actaris по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат. 

Якщо вас цікавить вимірювач потужності для житлових або невеликих комерційних застосувань, то найкраще вибрати однофазний або двофазний лічильник. Ці додатки використовують від 120 до 240 В змінного струму і споживають менше струму, ніж трифазні. Застосування трифазного лічильника включають чиллери, кондиціонери (AHU) і технологічне обладнання. Трифазна потужність забезпечує в 1,7 рази більше потужності, ніж однофазная потужність при тому ж струмі. Трифазні двигуни можуть мати діапазон до 480 BAC і можуть витримувати діапазони струму до 5000 Amp. Розширені лічильники дозволять вам налаштувати напруга в поле, використовуючи широкосмуговий джерело живлення.

Вимоги до монтажу

Простір може стати проблемою в електричних кімнатах при спробі пристосувати корпус NEMA4 до лічильника. Витрати на установку можна уникнути, вибравши відповідний лічильник, проте монтаж повинен відповідати Національному електротехнічного кодексу (NEC). При підключенні до джерела електроживлення рекомендується підключати дроти напруги через електричний вимикач з проводкою правильного розміру.

Якщо провід пошкоджений, переривник є захистом для будь-якого зсуву, який може статися так же, як і для будь-якого іншого пристрою, підключеного через переривник. Вимірювач з належним форм-фактором і характеристиками безпеки може бути встановлений безпосередньо всередині електричної панелі без необхідності використання плавких проводів; Ці лічильники забезпечують значну економію матеріалів, праці і часу. Не всі лічильники здатні до такої гнучкості при установці, тому перед покупкою зверніться до виробника. Це буде гарантувати, що установка конкретного лічильника всередині електричної шафи без плавких проводів виконується відповідно до кодів відгалужень фідера NEC.

Тип трансформаторів струму

Два найбільш поширених типу трансформаторів струму, які використовуються з вимірювачами потужності, - це трансформатори струму з розділеним / твердим сердечником і котушки Роговского. За останнє десятиліття технології зробили котушки Роговского кращими КТ для підрядників через більш простий установки і більш короткого часу установки. Шинопроводи та джгути неправильної форми поширені в додатках з високими вимогами до потужності. Гнучкість котушки Роговского дозволяє установникові заощадити робочий час і фізичні навантаження. Як прямий результат цієї переваги, ці котушки можуть бути встановлені в будь-якому додатку.

Похожие страницы