​Підбір листяних порід по сходах

Чесно кажучи, встановлення листяних порід може здатися дуже важким завданням, але насправді, коли це на сходах, це не так складно. Тим не менш, це завдання не може бути виконане сліпо, без попереднього досвіду та належної підготовки. Перш ніж починати таке завдання, потрібно визначити кількість часу, грошей і терпіння, які ви готові інвестувати у проект. Було б безглуздо спробувати це, якщо ти відчуєш, що не зможеш це завершити, чи не так?

Давайте поступово подивимося і подивіться на процес. Ця стаття присвячена тим, хто не мав попереднього досвіду у таких питаннях, і охоплює самі основи з самого початку. Майте на увазі, що це не керівництво DIY, а просто загальна інформація, яка може виявитись корисною.

Частини сходів

Стельова різьба - це горизонтальна частина сходів, на які люди насправді крок.

Ступінь підйому - Вертикальний розділ між кожною ниткою.

Ступні опуклості - частина кромки виступає над стояком. Може бути частиною нитки або бути закріпленою поверх нього.

Стрінгер сходів (плінтус) - рама, на якій відпочивають нитки і стояки. Основна структурна підтримка сходів.

Листяні породи на сходах

Очистивши основні поняття, давайте подивимося, що це зачіпає процес. Для того, щоб встановити нову паркетну підлогу з листяних порід на сходах, спочатку потрібно зрізати старий нос. Таким чином, нитки та стояки складають ідеальний кут 90 градусів і дозволяють правильно розміщувати листяну деревину.

Тепер пора приймати рішення. Ви можете покривати свої сходи твердими нитками, смужками та дошками. Більшість людей, вочевидь, віддають перевагу твердій альтернативі, але задовільні результати можуть бути досягнуті в будь-якому випадку.

Майте на увазі, що метод попереднього смуги, ймовірно, буде трохи дорожчий, оскільки ви повинні включити сходи вниз, крім дошки. Також існує обмежений вибір обв'язків, тому завжди проконсультуйтеся з вашим монтажником перед тим, як купувати нове підлогу. Моя особиста рекомендація полягає в тому, щоб перейти на тверду нитку з товщиною 180+ мм, яка поставляється як окрема частина, і не буде потреби встановлювати обклеювання окремо.

Похожие страницы