​Підлоги з твердих порід та килими

авторські права на зображення

Удосконалення будинкуСара Вуд

Вибір ідеального типу підлоги для вашого будинку може бути досить складним, тому що у вас є багато вибору з цього питання. Так багато варіантів, стільки інформації та так різні думки. Як зробити правильний вибір для вас? Ключ тут полягає в тому, щоб дізнатись, які саме якості ви шукаєте та цінуєте найбільше. Що ти дійсно хочеш підлогу запропонувати своєму будинку? У цій статті ми подивимося як на листяну деревину, так і на килимове покриття, оцінюємо мінуси та плюси кожного і, врешті-решт, дійдемо до висновку.

Мінуси та плюси листяних порід

Стиль Листяні породи є найпопулярнішим вибором для підлоги сьогодні, і однією з основних причин є просто тому, що це натуральний продукт. Це один з тих домашніх аспектів, які звертаються практично до кожного, тому дерев'яна підлога в доброму стані призведе до підвищення вартості перепродажу нерухомості. Дерево стильний, елегантний та модний. Якщо ти хочеш справити враження на те, що ти хочеш у своєму будинку.

Комфорт. Деякі люди вважають, що постійний звук кроків дратує. Існує також скрип і скрип, але це лише проблеми старих або погано обладнаних установок, які, залежно від стану підлоги, не є такими складними для виправлення. Інші не люблять важку поверхню дотику та віддають перевагу більш амортизаційним способом. Проте більшість людей вважає, що деревина є прекрасною, атмосферною і бажаною. Саме людина вирішує, що вони насправді найбільше подобаються.

Ціна та ефективність витрат. Немає сумніву в тому, що листяні породи є одними з найдорожчих альтернатив на ринку, але в порівнянні з килимами це забезпечить кращу цінність для ваших грошей. Збільшена міцність і можливість повторної обробки дозволять дереву протривати набагато довше і все ще виглядати краще. Килими будуть набагато дешевші, але кожні кілька років вам доведеться розрізати і замінити їх.

Очищення та обслуговування. Все, що знехтується, зрештою зникне. Листяні породи не є винятком. Лісоматеріал вимагає набагато менше уваги, його набагато простіше очистити і набагато стійкіше до плям і розливів. Найкраща частина полягає в тому, що якщо вона почне вм'ятись або подряпати, проста служба шліфування на підлозі і виправлення буде це виправити, замість того, щоб замінити все це. Його товщина дозволяє її повторно покривати кілька разів і все ще виглядати так добре, як нові.

Похожие страницы